Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 46 éves nőnek nem ciki kerékpá...

46 éves nőnek nem ciki kerékpárral közlekedni? Budapest külváros környékén.

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 06:31
1 2 3 4
 21/31 hypno ***** válasza:
53%

#18


A te korodban már nemigen kellene azzal foglalkoznod, hogy megfelelsz-e másoknak. Pláne pletykás nőknek.


Amúgy meg minden csoda 3 napig tart. Megszokják, aztán majd keresnek valami mást amin csámcsogni lehet.

2020. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Én nem értem ezeket a régen furán néztek arra, ha valaki brigával járt munkába szövegeket."


2000 körül kezdtem el bringával járni dolgozni. 100 fős cégben, de a kb. 300 fős épületben is én voltam az egyetlen, aki bringával járt. Kb. 30 méter használható bringaút volt Budapesten, plusz a máig változatlan rakpart a korzózó gyalogokkal és az Andrássyn a hibás koncepcióval készült bringasáv.

Aztán lettek követőim a cégben.

Mivel szeretek haladni, ezért nem farmer + pamutpólóban nyomom, hanem ugyanolyan cuccban, mint amikor hétvégén tekerni megyek. 2000-ben még nagyon furán néztek az emberre, ha mezben, bringás cipőben, betétes nadrágban, kesztyűben, szemüvegben, bukósisakban jelent meg a munkahelyén. A városi bringások többsége most sem hord ilyen felszerelést.

2020. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja láttam egy német adón, 72 v. 75 éves nő, normál (nem elektromos) bringával már Ausztria szinte összes hegyét bejárta. Pusztán szenvedélyből, soha nem volt sportoló.


Nagyon jó mozgásforma, tényleg sokáig lehet csinálni, és élvezni.

Olyan dolgokat is felfedez az ember a közvetlen környezetében, amiről nem is tudott.... Én igyekszem mindig más-más mellékutcákban közlekedni, kicsit módosított útvonalakon, esetleg (ha jó idő van) egy-egy nagyobb kerülőt is teszek hazafelé. Friss levegő, mozgás - nagyon jó! :)

2020. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

22:

Az öltözetben én is látom a váltást, most lassan az van, hogy azt nézik hülyének, aki nem öltözik Lance Amstrongnak (sisakot én is viselek, de zuhanyozni munkahelyemen nem lehet, ezért nálam ez utcai ruha + óvatos sebesség izzadás nélkül). Akkor ezek szerint jól sejtettem, hogy elsősorban Budapesten lehetett olyan ritka a kerékpáros közlekedés az infrastruktúra hiányában. Mert vidéki városokban régebben is teljesen általános volt.

2020. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
bringázni sosem ciki,még kempingel sem.
2020. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%

Milyen beteg világban élünk ahol a sport, mozgás bármelyik formája cikinek számít???


Én sokkal inkább tartom azt cikinek hogy léteznek olyanok akik a sarki kisboltig sem kepesek elmenni autó nélkül

2020. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
81%

26:

Pedig sajnos létező jelenség. Tizenéves koromban én nem mertem a városban futni, mindig az erdőig bringával mentem, mert az volt az általános mentalitás, hogy hülye aki fut. Nagyjából akkorra volt tehető volt a váltás, amikor elkezdtem az egyetemet (egy másik varosban), és rászoktam az esti városi futásokra, még azért akadtak beszólogatók, de már sokkal kevesebb (férfi vagyok, szóval nem arról van szó, mint mikor a kőművesek fütyülnek a futó nőknek), én meg amúgy is megtanultam, hogy le kell sz.rni. Manapság már csak lepukkadt alkeszok szólogatnak be.

2020. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Idén vettem észre, hogy városi bringázáshoz 40 feletti nők eszméletlenül csinosan fel tudnak öltözni. Sportos és csinos egyben.
2020. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ezen a blogon van egy csomó jó kép... :)


[link]

2020. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb csajok bringáznak!


A többi meg hízalja magát az autójában, vagy a férje autójában, aki papucsállatka módjára fuvarozza a lusta nejét.

Közben meg frusztráltan dühöngenek az utakon, mikor a sok ilyen lusta autós díszmadár nem tud egymástól haladni, és dugó lesz. És ha véletlen elsuhansz mellettük a kis cangáddal, az összes dühüket rád szórják.



Nos, hogy mondjam. 4-5 megállónyi biciklizéstől még csak meg sem izzadsz. Buszt várni szinte felesleges, pláne ha nem tartja a menetrendet. Autóba ülni ezért a pár megállóért, de akár többért is, nagyjából nevetséges.!


Biciklizz csak, ne törődj az irigy lusta néppel!

2020. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!