Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Fixi kerékpár inkább csak oda...

Fixi kerékpár inkább csak oda való ahol egyenes a talaj?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy én Budai oldalon élek ott több a dombos,emelkedős rész sokszor fel kell tekerni a hegyen,dombon. Nekem még nem volt ilyen kerékpárom. Ilyen környezethez akkor gondolom nem "illik" egy fixi?

2020. okt. 7. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a fixi egy trendi hóbort, belvárosi ficsúroknak.
2020. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel... igazi divatmarhaság, semmilyen terepviszony mellett n8ncs semmi értelme... az is egy nagy kamu amivel mindig jönnek a fixis divatgyerekek, hogy "jobban érzed a bringat"...
2020. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Azért a duna-tisza közén nem látom sok ertelmét a 1x12nek vagy esetleg egész hollandiában és grandplants sem kimondottan aza dimbens-dombos táj. Budán ,hegyes tájon váltos bringa kell, sík vidéken nem kell de lehet. Ezen nincs mit vitatkozni.

Hóbortnak nevezhető de van létjogosultsága.

2020. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan úgy használom a váltót mint pl motoron... indulásnál könyebb fokozat, majd szépen váltokatok lefelé...

Alföldön ugyanannyi jogosultsaga van, mint budán.

2020. okt. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Aki ilyet ír, hogy síkon nincs értelme az látszik, hogy egyáltalán nincs képben.


Jobb ha az ilyen inkább szépen csendben marad...

2020. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha van olyan erős a lábad, hogy feltekersz egy meredek és magas dombra, akkor nem :D
2021. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé képben vagyok 25éves brigás multal ès versenyzéssel. Ott kell a válto ahol elfogy az erő. A budai oldalon pláne befelé a dunátol van létjogosultsága a váltonak.(nem albertfalva meg lágymányos).


Fixinél ott szúrjákel az emberek hogy brutál áttételeket tesznekfel-3:1 4:1.ehez a méretes kerék és jónehéz lesz tekerni elis megy kedvük,egy kis domb is legyüzhetetlen hegyé vállik.

2021. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem eléggé képben vagyok 25éves brigás multal ès versenyzéssel."


Hát ezek szerint mégsem.

2021. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mesélj, miért is nem?
2021. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mesélek, az itt a te stílusod.
2021. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!