Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpáros hosszúnadrág...

Milyen kerékpáros hosszúnadrágot vegyek trekking kerékpárhoz? Őszi/tavaszi időkre 10-15 fokos időjáráshoz, 7-8 fok alatt már nem tekerek Esőnadrágot viszek magammal. Hosszabb útra mindneki a párnázottat ajánlotta, rövidebb távra más alternatíva?

Figyelt kérdés
Kerékpáros hosszúnadrágot szeretnék venni, de hiába kényelmes az a testre simuló párnás nadrág mégis furán, kényelmetlenül érzem benne megam, elég vékony lábaim is vannak hülyén nézek ki benne, szokás erre a nadrágra felvenni egy másik nadrágot, ha igen milyet? Vagy csak felvenni arra a hosszú nadrágra egy rövid nadrágot? Vagy milyen nadrágot lehet még hordani kerékpározáshoz pl olyankor ha valahova kerékpárral megyek kb 10 km-t és nincs lehetőségem átöltözni, de huzamosabb időt töltök az adott helyen?

2020. okt. 9. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
10 km-re tényleg nem kell párnázott. Decathlonban nézz körül esetleg a túranadrágok közt. A lényeg, hogy rugalmas legyen, és ne fújja át könnyen a szél az anyagát. Amúgy a montis ruhák közt vannak normál hosszúnadrágok, de drágák.
2020. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg csak lábmelegitő? Nadrág alá bármikor felvehető,levehető,kis helyen is elfér.
2020. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ha még hidegebb időben használod, vehetsz aláöltözőt is alá... Vagy harisnyanadrágot.

2020. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, hogyan nézel ki. Senki nem fogja nézni.
2020. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Többször neki kellett futnom a kérdésnek de megfejtettem.


Szeretnél egy olyan hosszú nadrágot, amiben hidegben is tudsz tekerni de nem nézel ki nagyon hülyén benne akkor se ha csak elugrasz ügyetintézni.


10 kilóméterre nem kell zselés nadrág. Ha ennyire kényelmetlen a nyereg akkor be kell állítani vagy kuka. Szóval bármi jó amit nem kap be a fogaskerék és nem fúj át a szél.


A téli nadrágos körön én is most estem át. Nem vettem rendes hosszút. Egyrészt lábszár középig ér, másrészt kiesik vele a nyári tekerés. Vettem egy sima zselés nadrágot és lábmelegítőt. Most a 9 fokban is tekertem vele, nem fázom térdem is megvan. Meg ha nagyon akarom ráhúzok egy lazább nadrágot.


Az hogy hogy nézel azt engedd el. Aki nem ért hozzá annak nem esik le hogy a biciklis sport ruházat praktikus okok miatt néz ki így nem azért mert olyan szórakoztató hülyére öltözni.

2020. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hypno ***** válasza:
68%

Sima hosszúszárú farmer bőven megteszi ilyen hőmérsékletre és távra.

Ha úgy gondolod, hogy elkoszolódna a láncoldali szára, akkor használj nadrágfogó pántot.

2020. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Májkell válasza:
Ha nem akarsz egész nap egy meleg kerékpáros ruhában lenni, akkor menj normál öltözékben, csak ne tekerj gyorsan, hogy a menetszélben ne fázzál meg. Elsősorban az ízületek védelme a fontos. Ajánlott legalább térdvédőt felhúzni a nadrágod alá, amit semmi perc alatt le tudsz magadról kapni.
2020. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem a menetszéltől fázikmeg,ha em attol,hogy kimelegszik és elkezd vetkőzni,de pirosnál megáll.
2020. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért kellene egész nap bringás ruhában lennie?

A legtöbb munkahelyen van zuhanyzó, át lehet öltözni.

A menetszél tényleg számít! Télen pl. 10 másodpercet tudok csak menni szélárnyékban (pl. busz mögött), mert kezdek megsülni.

2020. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Pl egy akármilyen nadrágot.
2020. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!