Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ahhoz, hogy levágjak 3 cmt a...

Ahhoz, hogy levágjak 3 cmt a villanyakbol muszáj kivenni a vázból, vagy valaki tud mondani alternatívát, ugy hogy ne gányolás legyen a vége?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm! 🙃
2016. aug. 26. 05:24
 1/3 Bok Globule válasza:
Kerékpár? Ahead? Ha igen, akkor nehezen tudom elképzelni, hogy a házban legyen, míg vágod. Satuba fogod és szépen lenyiszálod csővágóval, ha nincs ilyen szerszámod, szerintem egy alkalom végett ne költs el 3000 pénzt. Ha ügyes vagy, akkor fűrésszel is menni fog. Én flex-el toltam le, de ez már inkább extrém módszer, de ügyesen ez is megoldás. Alternatívának jobb, ha elhiszed szervízbe. Jobb helyen bagóért lekapják.
2016. aug. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2016. aug. 26. 14:18
 3/3 tothp ***** válasza:
esetleg fűrészelés előtt tégy rá egy régi stucnit, hogy könnyebb legyen egyenesen vágni
2016. aug. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!