Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vélemények a cube reaction tm...

Vélemények a cube reaction tm 2021 ről?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy új trail bikeot! Mi a véleményetek a cube reation tm 2021 ről?

[link]



2020. okt. 23. 15:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Megéri az árát?
2020. okt. 23. 15:35
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne érné meg?? Ez nem egy használt kerékpár, ahol lehet azt mondani, hogy rossz állapotban van, drágán hirdetik, nem éri meg. Ha nem érné meg, nem vennék és akkor nem gyártanák.
2020. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Nézőpont kérdése, hogy kinek mi éri meg. Én soha nem veszek új bringát, meg az ismerőseim se, mert SZERINTÜNK nem ér meg annyit amennyibe újként kerül.Mindig ki tudtunk fogni ténylegesen alig használt, karcmentes darabokat amik jó áron voltak. Idén tavasszal vettem egy tavalyi full XT-s KTM Legardát 260000-ért,tökéletes állapotban.De valakinek mindig meg kell venni az új gépeket, hogy aztán mások tudjanak minek örülni egy-két év múlva.
2020. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Általában jó a cube bringák ár/érték aránya, de ez nem tetszik. Villából inkább fox vagy rock shox, mert azokhoz biztos van alkatrész és szerelő. Hajtás, váltás téren én shimanot vennék. Az SX Eagle elég rossz hírű.
2020. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 3. nak én 2 évente cserélek bringát és csak újjan veszem őket. 4. Milyen trail bikeot ajánlanál 450000- ig?
2020. okt. 23. 20:03
 6/17 A kérdező kommentje:
És itt nálunk Romániában elég nehéz kifogni hó használt gépeket olcsón. Vagy majdnem annyit kérnék mint újjan vagy kicsit ólcsobbak de ki vannak teljesen használva.
2020. okt. 23. 20:15
 7/17 A kérdező kommentje:
Vagy nagyon le vannak húrbolva.
2020. okt. 23. 20:15
 8/17 A kérdező kommentje:
*jó
2020. okt. 23. 20:17
 9/17 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Fejből nem ismerem a kínálatot. Körül kéne néznem, mik a lehetőségek. Ami biztos, hogy Sramból én GX Eagle alá nem adnám, de inkább Shimanot választanék legalább a 11-12 sebis Deore vagy SLX szettel. Persze az sem baj, ha XT. :)
2020. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

No, kicsit körülnéztem. Külföldről jó kis gépeket lehet rendelni, ha van türelmed kivárni, amíg lesznek készleten. Sajnos minden le van rabolva.

[link]

[link]

[link]



Ha mindenképp itthon kapható kell, akkor úgy látom, hogy a 2020-as Kellys Gibonra legalább Sram NX jutott. Vagy marad a cube, és idővel fejleszted, ahol szükségét látod. De annak érdemes utána nézni, hogy azt a villát lehet-e itthon szervizeltetni. Esetleg kérdezz rá jó hírű teleszkóp szervizeknél (doctor bike, boostworx).

2020. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!