Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri a drágább bicaj ilyen...

Megéri a drágább bicaj ilyen felhasználásra?

Figyelt kérdés

Üdv, szeretnék venni egy mounten bike-ot. Harmadlagos bicaj lenne, csak terepen használnám, viszonylag ritkán. (évi 250-300km) Semmi extrém körülmény, bükkben kirándulni, erdőbe tekerészni. Kettő biciklit is kinéztem, bár hozzáteszem, abszolút nem értek hozzá, hogy pl milyen váltó a jó, milyen teleszkóp stb.

[link]


[link]


A kettő között milyen lényegesebb különbség van? Megéri a drágábbat venni? Vagy elég az olcsóbb is? Esetleg más fajta így fejből ezen árkategória környékén?



2020. dec. 15. 09:30
1 2 3 4
 31/33 Wadmalac ***** válasza:

"Wadmalac: Ott a 27,5 is."

Igaz, de elég speciális területen megy, nem általános trend.

Ahova pont az kell, ott a vevő megfizeti az "extrát".


"Megértem, ha valaki azt szereti egyébként, de attól az ipar még elfordult tőle"


Nem mondom, hogy minőségi felniben nem fog csökkenni a választék, mert tutira fog.

Viszont azért gumiban szerintem még előre 10 évre lenn a gond az ellátottságról. Túl sok 26 van kint, még boltban is, mondjuk ott főleg az "alja" minőségből.

Előfordulhat, hogy drágulni fog a minőségibb alkatrészellátása, de nem hiszem, hogy elérhetőségi problémák lesznek belátható időn belül.

2020. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
és mi más a Magyar, bringa szempontjából-mint "bringába járós"?!?
2020. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

ja amúgy outialuvác hozzáadva easton70 karbon villa reccsent meg...szerencsére induláskor-elfojt alattam a bringa mint az elefánt méhlepény....

:()

2020. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!