Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti kerékpározás+úszás...

Országúti kerékpározás+úszás szálkásít?

Figyelt kérdés

Már 2 éve rendszeresen országúti kerékpározom és mondhatjuk hogy jó testem lett tőle,de megjobbat szeretnék.


Most azt tervezem hogy úszni járnék és oda is biciklivel,haza meg vonattal.


Az úszás+kerékpározás jó lenne testformáláshoz?


Kerékparozás: 68 km egy kör alatt 33-50 km/h közötti sebességgel.


Az úszás mennyit segítene ha egy nap 2 órát úsznék?


17/f


2016. júl. 20. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:

A helyi tesók könnyedén megszerelik a bicikli zárad amíg pancsolsz vagy vonattal zötykölődsz hazafele, csak óvatosan.

2 óra strandolástól csak a bőröd ázik ki, küzdősportolj és akkor a tesókat is elintézed 5 év múlva.

2016. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha 2év kerékpározás után még van rajtad zsír akkor az étrenddel van a gond.
2016. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Sz*rok az étrendre,neharagudj. :D

Nem fogok válogatni hogy jaj ezt nem eszem meg,jaj azt nem eszem meg..

2016. júl. 21. 16:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor szarj a súlyfeleslegre is, mert sertéspörkölttel nem fog eltűnni minden felesleges zsír.
2016. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyből már a porkolt mi...?


Nem mondtam hogy mit eszek.


En gyümölcsöket eszek ,de nem nagyon izgat ha virsli,leves,hus az aznapi kaja.


Nem leszek olyan "jaj ez nem rizs és túl sok benne a cukor meg a só ezért nem eszem meg" 😂 Istenem...


Mellesleg nekem nincs súlyfeleslegem bocs...vékony voltam régen és most csak formalom magamat.

2016. júl. 21. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Szálkásítás = zsírégetés...

Ha nincs felesleges zsír akkor már nincs hova szálkásítanod. Az étrend nem azt jelenti, hogy nem ehetsz semmit, hanem hogy melyik tápanyagból mennyit kéne enned az optimális fogyáshoz minél kevesebb izom veszteség mellé.


Enyhén fogalomzavarban szenvedsz és utána a másiknak akarod megmagyarázni, hogy ő a bolond... Talán ha odafigyeltél volna biológia órán tudnád milyen szerepe van a megfelelő táplálékbevitelnek.

2016. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor a sz@r hozzáállású okoshülye meg akarja magyarázni a dolgot...

Leírom az én példámat haversrác. Amikor versenyszerűen kerékpároztam és sz@rtam a kajára 76-78 kg voltam, aztán el kezdtem odafigyelni rá,mértem az adagokat stb. 69-70-ra fogytam...

2016. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Atya ég...:D Az a baj én teljesen mást akarok mondani mint Ti.. na de mind1 Nektek nem magyarázkodom.:D
2016. júl. 21. 22:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Kenyér. Ja én igazából zsemlét akartam csak nem ismerem a kettő közti különbséget. Úgy senki sem tud válaszolni, ha nem is azt kérdezed amit akarsz.
2016. júl. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!