Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Köldöksérvvel szabad biciklizn...

Köldöksérvvel szabad biciklizni? Nem okozhat bajt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vágom a témát de azt igen hogy vannak lányok(Hölgyek-Asszonyok) kik 7ik 8ik hónapban babával a angy hasukban bátran több km-étert futnak....
2021. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:

Ugyan nem vagyok orvos, de szerintem köldöksérvvel észnél kell lenni, ha bringázol. A core-izmok a bringázáskor feszülnek, dolgoznak (hasprés működik, még ha nem is erősen), szerintem a köldöksérvnek az nem tesz jót.

De kérdezz meg erről egy orvost.

2021. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
és az első válaszoló-vagya Nők amúgyis kitartóbbak/erősebbek?!?
2021. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen az a köldöksérv. Ha csak enyhe, amire azt mondta az orvos, hogy nem kell műteni, akkor nyugodtan biciklizhetsz, nem a hasadat erőlteted biciklizéskor. Köldöksérv inkább a súlyzós edzéseknél, amikor nagyobb súlyokat emelsz, lehet gond.
2021. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írass fel szakorvossal (sebész) sérvkötőt (kb. 3500 Ft). Ha nem írja fel, vehetsz recept nélkül is (szűk 10 000 Ft) Egészségügyi Kellékek Boltja-ban. Mindenképp beszéld meg szakorvossal. Én is viselem, mert nov. 10-től nem operálhatnak meg, kell a hely a vírusos betegeknek.
2021. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!