Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Akik komolyabban bicikliznek,...

Akik komolyabban bicikliznek, esetleg versenyeznek viszonylag drága kerékpárral. Ti hogyan tekintetek a biciklitekre?

Figyelt kérdés

Biciklis pályafutásom alatt találkoztam olyan emberekkel, akik egy sima eszközként tekintettek rá, amit csak használnak. De például ha idegesek voltak, mert nem jött vele össze valami, akkor simán ütötték, vágták stb.

Meg találkoztam több olyannal is, akik úgy tekintettek a biciklijükre, mintha egy érző lény lenne. Adtak neki nevet, nagyon tisztelték, vigyáztak rá stb.

Ti hogy vagytok vele?


2021. febr. 4. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Közepesen komoly bringásnak mondanám magam, és eszközként tekintek rá, de vigyázok rá. Ezt úgy értem, hogy karbantartom, megfelelően tárolom, nem támasztom a vázat villanyoszlopnak, stb. De ha terepen megyek, és a kerék nekiver egy követ a felninek, váznak, akkor nem sírom el magam, mert ez rendeltetésszerű használattal jár egy MTB esetén. A gravel bringámat van ahol kidörzsölte a táska, a bovdenház, a terepen kapott pár karcot a felni, stb. Az ilyesmi nem érdekel. Az első karc esik mindig rosszul, utána már megszokja az ember, ha eggyel több van.
2021. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyag mi eggyé vált veled(amikor versenyeztem)!
2021. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első akkor ez egyezik a női elutasítások arányával és érzésével....;)
2021. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érző sporteszköz.

Lélekkel bíró tárgy.

2021. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TR75 ***** válasza:
100%

#1

Dettó. Amikor először pattant le a festék a gravelemről, legszívesebben elsírtam volna magam :-D

2021. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

NőiHölgyek nem árt tudni a Férfi is érző lény nem csak a Bringa

lehet kőből van a szíve de ez a titka-érezd át karold át csitísd

kis lelkét a viharvert napok túltesznek erején-s az otthon a gondon

a parlagon veled védelmezd az az IQkétszámsorjegyet!

2021. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azt a
2021. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg 24bringam van itthon, asszonynak kicsit elege is van belőle, hogy egyik másikkal többet foglalkozom mint vele.
2021. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem vagyok sportoló, de mindenhova azzal járok. Számomra olyan eszközök, amelyeknek lelke van.
2021. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!