Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért van az,hogy biciklizés...

Miért van az,hogy biciklizés után alacsonyabb vagyok?Lehet,hogy megrövidülnek az izmaim?

Figyelt kérdés

Egy idő után visszaál a magasságom.

Nem tudom mit tehetnék,hogy ne rövidüljenek meg az izmaim?!

Elég régóta nem bicikliztem.



2021. febr. 8. 04:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel alacsonyabb a biciklizéstől. Csak úgy érzed, mert ha biciklizel, akkor magasabban vagy, mint ha sétálnál és ha leszállsz, akkor úgy érzed alacsonyabban vagy.

Ez olyan, mint amikor korcsolyázol és utána fura a két lábon járás, vagy ha pl nagy betűs szöveget olvasol, utána a normál, megszokott méret kicsinek tűnik.

2021. febr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 nemaRendőrség ***** válasza:
21%

A nap folyamán folyamatosan csökken a magasságunk, átlagosan 5cm-t, ahogy a gerincünkben lévő porcok veszítenek egy kicsit a víztartalmukból.

A kerékpár kicsit gyorsabban kicsit többet rázhat ki nálad.

Jobb felfüggesztésű bicó kellene

2021. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Istenem... Bocs, kérdező, de te nagyon hülye vagy.:D Nem csökken a magasságod a biciklizéstől...
2021. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ha valaki nem értelmes legalább legyen kedves, de nálad egyik sincs meg szóval inkább maradj csöndben.

Magasságot mértem az alapján tettem fel a kérdést ez annyira ALAP!

2021. febr. 8. 10:13
 5/25 A kérdező kommentje:
2/4 Köszönöm a hasznos válaszodat.
2021. febr. 8. 10:15
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Magasságot mértél, csak rosszul. Kettes egy ÓRIÁSI hülyeséget mondott.

Én a helyedben inkább nem ugrálnék, kérdező, és nem vonnám kérdőre mások eszét ezek után...

2021. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Miért mondtam volna hülyeséget?
2021. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

A porc víztartalmának csökkenése normál, egészséges állapotban egy hosszú folyamat, ami az öregebb korban érezteti a hatását. Semmi köze

ehhez. Nem mész össze biciklizés után, se semmilyen tevékenység után.

2021. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ne te mond már meg,hogy mit hogyan csinálok pláne így látatlanban.

Mekkora észlény vagy te tényleg.

Lehet neked problémát okoz egy magasság mérés de hidd el CSAK neked,

másnak ez nem nagy dolog, talán ha gyakorolod neked is egyszer menni fognak az alapok.

Továbbra is csak azt tudom mondani inkább maradj csöndben.

2021. febr. 8. 10:47
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem, NEKEM nem okoz problémát. Te vagy az, aki nem tudja megmérni a saját magasságát. Nézd, te most szépen összefoglalva épp ,,házhoz jössz a lóf*szért". Szerintem ne csináld:D

Kiegészítés: természetesen összemehet a magasságod, ha pl, elesel, átmegy a lábadon egy kamion, és le kell amputálni. Ez esetben alacsonyabb leszel.

2021. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!