Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy lehet, hogy egy másfél...

Hogy lehet, hogy egy másfél héttel ezelőtt kb. 3 kg-mal voltam kevesebb, pedig azóta kezdtem el szobabiciklizni, heti 3 alkalommal?

Figyelt kérdés
hogy-hogy nem fogytam helyette?

#szobabicikli, kerékpár, fogyás, sport
2021. febr. 14. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Fogyas az etrenden mulik. Mind1 mennyit tekersz ha tobb kaloriat eszel.
2021. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap méred magad?

Mindig ugyanakkor (reggel)?

Mennyit szoktál tekerni?

2021. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy héttel ezelőtt , illetve ma mértem meg magam, még csak most kezdtem, de váltott intenzitással 45 percet tekerek
2021. febr. 14. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Az izmot hirtelen igenybevetted így a szervezet elkezdett energiat raktarozni ezert te elkezdtel hizni + vizet szívott fel az izom, ami termeszetes, csak igy azt latod hogy hizol.
2021. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Naponta mérj és a tendenciát figyeld! Egy hete lehet, hogy éppen kiszáradva mértél, most meg tele volt a hasad. Gyakran egy kis "hízással" kezdődik a fogyás. A szervezet is raktározhat és hiába fogysz zsírból, ha izmosodsz.

45 perc nagyon jó arra, hogy étvágyad legyen...

2021. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem voltál véletlenül menstruáció végén? Én olyankor mindig 3 kilóval kevesebb vagyok 😂
2021. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!