Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az alábbi bringával rendelkeze...

Az alábbi bringával rendelkezem jelenleg, M-es méretben, ezt szeretném fejleszteni. www.kellysbike.com/hu/o-mtb-xc-c714/spider-10-green-275-p534 78 Ajánlanátok alkatrészeket?

Figyelt kérdés

Az alábbi alkatrészeket néztem ki:


- DEORE SL-M5100-R RAPIDFIRE PLUS 11-speed Shifter with Clamp Mount + Gear Indicator


- Deore SM-BB52 BSA bottom bracket cups


- SHIMANO DEORE CS-M5100-11 Cassette 11-speed - 11-51


- DEORE RD-M5100 Rear Derailleur SHADOW RD+ 1 x 11-speed (ebből nem tudom rövi, vagy a hosszú szükséges-e)


- DEORE FC-M5100-1 Hollowtech II MTB Crankset 1 x 11/10-speed 175/32


- 105/SLX CN-HG601 HG-X 11 Speed Chain 116GL


Ezen kívül a fékeket is szeretném cserélni, valami alap, de használható hidraulikus rendszerre.


Segítenétek, hogy ez az összeállítás kompatibilis-e így? esetleg ajánlhattok hasonló felszerelést is, jó lenne ha nagyjából egy helyről készlet is lenne az alkatrészekből, ne 6 különböző helyről kelljen rendelni



2021. febr. 19. 06:18
 1/2 anonim válasza:
41%
Akkor fejlesszed.
2021. febr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Váltó, váltókar, lánckeréksor jó lesz. Váltóból hosszú kanalas kell a nagy átfogás miatt. Valószínűleg a középcsapágy is megfelelő, de nem ismerem a váz specifikációit. A hajtókar shimano szerint jó, de nekem fura, hogy hogy lehet megfelelő ugyanaz a láncvonal 135-östől 148-as villasaru távolságig. Ilyen váltásom van, és nagyon érzékeny a láncvonalra. 49-50 mm körül lett jó nekem nem boostos vázban. Ha bonthatók a lánckerekeid, akkor spórolásképpen a mostani hajtókarodra is rakhatsz a középső lánckerék helyére egy narrow-wide tányért.

Fékekből is shimanot vennék, Deore szerintem abból is megfelelő.

2wheels.hu oldalon jó árakat találsz a shimano cuccokra.

2021. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!