Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicajozáshoz melyik okosórát...

Bicajozáshoz melyik okosórát javasoljátok?

Figyelt kérdés

Sebesség ,távolság, esetleg még a kcal számolás kellene.


Vagy a sima kilóméter mérő óra bringára?



2021. márc. 1. 22:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Elég egy app.

Töltsd le a Strava-t, ezt mind tudja!

2021. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%

Órával az a gond, hogy amikor megnézed, le kell venned a szemed az útról és a kezed a kormányról. Ha hosszúujjúban vagy, akkor még fel is kell húzni azt. Macerás és nem biztonságos.

Telefon még rosszabb, zsebből elővenni menet közben életveszély. A kormányra téve meg süti a nap, túlmelegszik, hamar lemerül és ha baj van, nem tudsz segítséget hívni. Egy olcsó km óra sokkal jobb megoldás. Ha van rá 20k-d, annyiért már kapsz Bryton Rider 15-öt, ami GPS-es, kezel szenzorokat (pulzus pl.) és a GPS-e pontosabb, mint a telefonoké.

2021. márc. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne elővenni?:D

Beteszed a nyeregtáskába, azt jólvan, megy a Strava, ha megállsz, megállítod, nem kell feltöltéssel bajlódni, hogy meg tudd nézni az edzéseidet. Amíg nincs watt- és pulzusmérő, nem kell óra(gondolom kormányra szerelhetőre godoltál...)

2021. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
nekem garmin okoskarkötő van, stravaval kompatibilis, nekem tökéletesen megfelel
2021. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam én is kérdezni, mint a #3: minek útközben lesegetni??? Mindent rögzít, utólag teljesen rekonstruálható, hogy melyik szakaszon mennyivel ment.
2021. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Amikor telefonnal mértem, mindig a zsebemben volt, szinte mindig csak otthon vettem ki. Pulzusmérővel már van értelme, ha folyamatosan szem előtt van.

Volt egy régi pulzusmérős karótám is, de szinte mindig a kormányon volt, csuklón csak rövidujjúban használható és akkor is körülményesen.

2021. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
55%
Semelyiket, akkor már inkább egy power bankot rakok a telóra, ha nagyon éhes.
2021. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Valamiért nekem 3 app se mért egy percet se. Azért gondoltam a hagyományoa kormányea szerelhető mérőre.


Okosórára azért gondoltam hátha jobb. De nem tudom ha pl kicsit lassabb a netem akkor mi van

2021. márc. 2. 11:38
 9/32 anonim ***** válasza:

Rá kell nyomni a "start" gombra:D

Hogy jön ide a net? Minden GPS alapú.

2021. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

#8: ???


Hogyhovy nem Mért? Nem indítottad el? Vagy nem volt bekapcsolva a gps?

2021. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!