Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Létezik acélvázas agydinamós...

Létezik acélvázas agydinamós kerékpár ami gyárilag az?

Figyelt kérdés
Neten egyenlőre nem találok
2021. márc. 21. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem egészen a kérdésre válaszolok, de az agydinamót teljesen feleslegesnek tartom, drága parasztvakítás. Hátulra veszel egy párszáz forintos villogót, elől pedig egy fejlámpa, ami oda világít, ahová látni akarsz és téged is látnak. Plusz ha leszállsz a bringáról is használhatod.
2021. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:

A fejlámpa használatát én speciel településen belül (vagy mondjuk inkább olyan helyeken, ahol közvilágítás van), büntetném. Sok kerékpáron ülő a sima világítást sem tudja normálisan használni, előre meg felfelé irányítja, fantasztikusan szemkápráztató élményt okozva a vele szemben közlekedőnek. A fejlámpa meg pláne ilyen.

Előre egy jó első lámpa (nem atomvillogó meg atomreflektor), oszt jó estét.

Az agydinamónak is van értelme, ráadásul egyben töltővé is fejleszthető. De jellemzően nem a hi-ten bicajokba teszik.

2021. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Persze, mindent ésszel kell használni (én írtam a fejlámpát). Nekem mindig az előttem lévő 5-6m-t világítja be. A fix első lámpát is be lehet állítani xarul, nem ezen múlik. Volt, hogy autóval muszáj voltam megállni egy szembejövő biciklis után és pislognom kicsit, amíg láttam megint valamit.
2021. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:

Létezik.

Az első találat:

[link]

2021. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát... őőő igen. Szóval férfivázas kerékpár kellene, leginkább trekking féle
2021. márc. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!