Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Létezik olyan mini pumpa ami...

Létezik olyan mini pumpa ami kényelmesen el fér a mez hátsó zsebében vagy egy kis méretű nyeregtáskában? Országúti kerékpárhoz vinném magammal.

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2021. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van, nyeregtáskam viszont nincs, de vaztáskában hordom.

2021. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Országútinál figyelni kell a max. nyomásra. Amit a 2. linkelt, az pl. max 7 bar, ami nem biztos, hogy mindenkinek elég. Főleg, hogy max környékén már szenvedés tud lenni a pumpálás.

A webshopokat nézegesd szerintem méret, súly, nyomás szerint. Pár perc alatt találtam olyan modellt, ami szerintem megfelel neked:

[link]

Esetleg fontolóra veheted még a CO2 patront. Megelőzésre pedig érdemes defektgátló folyadékot használni. Bár nem tudom, hogy országúti gumik nyomásán mennyire teljesítenek ezek jól, mert én max. 4 barral járok.

2021. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak annyira használnám, hogy ha defekt lenne akkor valamennyit tudjak pumpálni az uj belsőbe majd később a legközelebbi benzinkúton felfújnám az általam használt 7bar-ra
2021. márc. 30. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Benzinkúton te nem fogsz 7 bárt fújni. Érdemes úgy készülni az útra, hogy csak magadra számíthatsz.
2021. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb feltenni a vázra, minden ilyen pumpához jár tartó.

Benzinkúton tényleg nem fogod felfújni keményre, talán max 3 barra.

7 bárral viszont mehetsz nyugodtan.

2021. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Èn a kúton 6bára tudom fujni...

De szerintem is Co-s kell ha az a lè yeg hogy elférjen zsebben vagy nyeregtasiban. Amugy szinte mindegyiknek van valami vázra rögzitője.

2021. márc. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

25-ös méret alatt a legtöbb gumi kéri a 8 bart.

Azt meg ezek a zsebrecska pumpák általában nem tudják. A 6a barig izzadva elszenvedő benzinkutas pumpák főleg nem.


7 bar 20-23-as gumival arra jó, hogy minden úthibánál nyeregből kiállva haza tudsz jutni a jófajta műhelypumpához, kígyómarás defekt nélkül.


A régi jó, vázháromszögbe pattintható nagy pumpák tudták némi szenvedéssel a 8 bart. Csak olyat nem kapok már sehol.

Mindenhol ezek a tenyérnyi izék vannak, jó esetben 7 barig.

2021. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!