Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen hordozható pumpa vált...

Milyen hordozható pumpa vált be nektek orszáhúti bringához?

Figyelt kérdés

Vettem egy tesco-sat 4ezerért, amire rá volt hazudva 8 bar, de 3 fölött már szenvedés volt. Nincs csöve így nagy nyomásnál, akkora erővel kell nyomni, hogy könnyen kiszisszen a belepaszírozott nafta. Vettem hozzá egy toldó csövet a decathlonba, de így sem megy 3 bar fölé.


Patronos CO2 pumpát nem szeretnék, mert nem tartom gazdaságosnak, én meg öko vagyok.


Tehát valami akár hátizsákban könnyenszállítható pumpát keresek, ami földre állítható, csöves, és bír legalább 6 bar-t, hogy azért ne verjem szét a külsőt mire hazaérek.


Nektek mi vált be?



2020. márc. 6. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Tömör gumim van.
2020. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Birzman Zacoo Mini Pump, már nagyonrég megvan. nagyon aprócska. Csavaros, úgyhogy emellett nem megy ki semmi levegő.
2020. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lidis, 1-2 ezer volt. Elég kicsi, kb egy arasz, elfér akárhol, de még a kulacstartó mellé is beszerelheted, jár hozzá konzol meg tömlö is, amit auto szelephez is tudsz használni. Nemtudom mekkora nyomásra képes, de defekt javítás után kb ugyanúgy tekertem, mint előtte, de azért otthon felfújtam a rendes pumpával.
2020. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Eltűntek a vázmérethez választható hosszú vázháromszögbe pattintható pumpák mindenhonnan.

Pedig azok tudták, ami kell.

Csak gyártók valószínűleg ráuntak a kismillió vázmérethez kismillió fajta gyártására.


Nekem van egy teleszkópos kispumpám, az némi szenvedéssel tudja a 8 bart.


Sajnos a 2-3 ezres árkategóriában nem találsz megbízhatót. 8-10 eFt egy rendes kispumpa, ami tényleg tudja a 8 bart. Csak méreténél fogva megőszülsz, mire felfújod vele a kereket.

2020. márc. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem baj ha sokáig tart, nem tervezek gyakran defektet kapni.


Végül vettem a decathlonba talán 6500-ért egy teleszkópos, nyomásmérős példányt. Ránézésre, tapogatásra elég bizakodó vagyok vele kapcsolatban, de majd meglátjuk ha szükség lesz rá mit tud.

2020. márc. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!