Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Erre a célra megfelel ez a...

Erre a célra megfelel ez a bicikli?

Figyelt kérdés

[link]


Nem szeretnék se downhillezni, se ugratgatni, se trükköket beadni. Szimplán csak hetente párszor szeretnék letekerni néhány kilométert, kemény tempóban. Viszont a kerékpárt minden bizonnyal nem csak jól aszfaltozott biciklis úton, hanem kátyús mellékutakon, és hepe-hupás földutakon is fogom használni, ezért dirt/MTB típusú masinát szeretnék vásárolni. Sajnos többet most nem nagyon tudok rászánni, mint 60 ezer forint.

A linkelt bicikli alkalmas erre a feladatra? Szeretném a kerékpározást egyfajta edzésnek felfogni, ezért keresek megfelelő vasat. Tudom, hogy a Vigor márka a legtöbb biciklis szemében nem a csúcsok csúcsa, de az én igényeimnek megfelelő hosszútávon?



2021. ápr. 6. 13:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Ezek a vigor márkás förmedvenyek semmire nem jók... semmire az ég világon... max meghalni...

Ennyi penzből kis szerencsével használt piacon lehet kifogni értelmesebb ősmontikat... de ez amit linkeltél ez egy hulladek... abból is a veszelyes fajta...

2021. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Jajjnekem, megint egy Vigor...


Leírtuk már pár kérdés alatt, hogy ez a márka egy műszaki szemét!


Színes-szagosnak fotózzák - de közben ócskavas.

Inkább vegyél egy használtat, valami normális márkát.

2021. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mi jelenti a veszélyt, és a meghalási kockázatot, ha nem használom se downhillre, se ugratásra, se semmi extrémre? Egy 40 km/h-ás sebességgel való tekerést, zömében aszfalton, hetente párszor nem bírna ki?
2021. ápr. 6. 13:49
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem bírná ki... lehet hogy magát a 40km/h-t sem...
2021. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Ööö.... ha te ennyire világtalan vagy a bringákat illetően, akkor neked álom az a 40 kmh-s sebesség...


Országútival, megfelelő edzettséggel elérhető! De nem egy ilyen ócskavassal!

2021. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Szar szemét alapanyagokból áll a szar szemet felszereltsége...
2021. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A biciklikhez teljesen világtalan vagyok. Én csak egy 18 éves, EB ezüst érmes hosszútáv futó srác vagyok, úgyhogy az edzettségi szinttel nem lesz baj, igyekszem majd belejönni, sok időt szeretnék rászentelni. Köszönöm a minősítést és a tanácsot, 5-ös kommentelő, aki a sportban és főleg a kerkékpárban olyan sokat tettél le az asztalra.


Nagyon alacsony vagyok és könnyű. Az ilyen kerékpárok mennyire játszanak egy kezdőnek?

[link]

2021. ápr. 6. 14:00
 8/22 anonim ***** válasza:

Jézusom, te ilyen gyerekbicajt akarsz venni...?


Ez még a Vigornál is lejjebb van... :-D

2021. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
Ja-ja, nagyon életszerű, hogy EB sportoló a GYK-n keres tanácsot sport témában... :))))))))
2021. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem csak itt keresek, értelemszerűen, de itt van egy community, amely tagjainak 60%-a ért a biciklikhez.


[link]

Esetleg ő?

2021. ápr. 6. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!