Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Erre a célra megfelel ez a...

Erre a célra megfelel ez a bicikli?

Figyelt kérdés

[link]


Nem szeretnék se downhillezni, se ugratgatni, se trükköket beadni. Szimplán csak hetente párszor szeretnék letekerni néhány kilométert, kemény tempóban. Viszont a kerékpárt minden bizonnyal nem csak jól aszfaltozott biciklis úton, hanem kátyús mellékutakon, és hepe-hupás földutakon is fogom használni, ezért dirt/MTB típusú masinát szeretnék vásárolni. Sajnos többet most nem nagyon tudok rászánni, mint 60 ezer forint.

A linkelt bicikli alkalmas erre a feladatra? Szeretném a kerékpározást egyfajta edzésnek felfogni, ezért keresek megfelelő vasat. Tudom, hogy a Vigor márka a legtöbb biciklis szemében nem a csúcsok csúcsa, de az én igényeimnek megfelelő hosszútávon?



2021. ápr. 6. 13:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Most tényleg arra tetted fel az életed, hogy 60K-t kidobj valami hasznavehetetlen sz.rra....????? Amit másfél hónap után otthagysz az ócskavastelepen?


Gyűjts még pénzt, vagy vegyél egy normális használtat!

De ennyi pénz még ahhoz is kevés lesz...

2021. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60ezerből azért már lehet jó használtat venni, ha nem baj, ha régi.
2021. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

[link]


És ezzel mi a helyzet? Ez nekem nem tűnik rossz minőségűnek.

2021. ápr. 6. 14:48
 14/22 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg a gondolattal, hogy ennyi pénzért újonnan csak gagyit lehet kapni!
2021. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Az EB-n elindulnál, vagy akár csak edzésre is... kínai vászontornacipőben.....????


Na ehhez mérd a linkelt bringákat!

2021. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tessek, ha olcsóért akarsz venni használható bringát, itt van néhány használt, ezek érnek is valamit, nem ipari hulladék kategória.

2021. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

[link]

Beállítod a maximális árat., hatvanezer forintot.

Ennyi pénzért csak rossz bringát fogsz tudni venni, de a rosszból is van kevésbé rossz, és nagyon rossz.

2021. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
34%

Itt aztán összegyűlt az összes sznob és kamu szakértő! Én egy Cross Euphoriát hajtok, úgyhogy én nem tudom objektíven megítélni, de ne mondjátok már nekem, hogy csóró kérdező 150-200 alatt nem fog olyan bringát találni, ami megfelelő az igényeinek. Miért toljátok ennyire az elitizmust?


A kérdező pár naponta el akar menni a biciklis úton kicsit erősebb tempóban tekergetni egy-két órát. A biciklivel néha elugrana talán boltba is, meg folyóparti földúton horgászni, vagy mit tudom én, de max ennyi. Erre a célra nehogy már ne legyen neki megfelelő valami 100 alatti belépő kategóriás canga. Ne akarjátok már vele megvetetni a méregdrága Gepida Sirmiumot csak azért, mert nektek a kerékpár az életetek.

2021. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100 alatt talán van, de nem ez a vigor .eg egyéb 70 alatti fos...
2021. ápr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%

@18

Senki nem mondott semmi olyat, hogy 150-200 alatt nem fog találni neki megfelelő biciklit, épp ellenkezőleg.

Megfelelő erre a célra egy 100 alatti kerékpár is, linkeltünk is neki elfogadható kategóriásokat.

A két tulajdonképpeni állításodból, hogy ezt és ezt mondtuk, mindkettő hamis volt.

Gratula.

2021. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!