Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kemping kerékpár 168-170cm...

Kemping kerékpár 168-170cm magas embernek...?

Figyelt kérdés

Összecsukható kerékpárokat nézegetek, mind az újabb, mind a régebbi fajtákból. Találtam egy szépen felújított kempinget, de mivel még nem nagyon ültem kempingen és az ismerőseim körében sincs ilyen bicikli, elgondolkodtam, vajon mekkora lehet. 168-170cm-s ember be tudja úgy állítani, hogy tekerés közben kényelmesen ki tudja nyújtani a lábát, tehát ne legyen mindig nagyon behajlítva a térd?


Persze van lehetőség megtekintésre, de mivel messze van, gondoltam először érdeklődöm szóban.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2021. ápr. 12. 10:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Méretből a kerék van megadva, 20"-os, más méretet egyelőre nem tudok biztosra.


Típusra Puch.

2021. ápr. 12. 10:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy hosszabb nyeregcsövet, ha nem elég a bicajon lévő...
2021. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
be lehet állíteni ekkora emberre
2021. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tothp ***** válasza:
A csepelben régen akkora nyeregcsövek voltak, hogy tövig letolva szinte a középagyon koppantak. simán beállítható ekkora emberre.
2021. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!