Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lenne kedve valakinek terepbic...

Lenne kedve valakinek terepbicózni, hegyikerékpározni Szentendre környékén? Nincs sok tapasztalatom benne de szívesen kipróbálnám. Szóval ha nem kezdő vagy (úgy mint én) és egy kicsit ismered is a környéket akkor mehetnénk együtt.

Figyelt kérdés
Jobb lenne ha a korosztályom lennél:18-26 év között. Május 8-án tudok felmenni Szentendrére.

2021. ápr. 25. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Facebookon írj, ott nagyobb az esélyed
2021. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább kezdő útvonalakat kérj, mert egy jobb bringásnak nem túl vonzó program, hogy egy kezdővel tekerjen.

Mennyi időd tudsz menni? Hol, mennyit szoktál tekerni? Van-e normális bringád?

2021. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyhuzamba 40km volt a legtöbb amit tekertem(sík terepen, alföldi vagyok) Van normális terepbicóm, nem az ólcsóbb kategóriás.
2021. ápr. 26. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Szentendrétől valamelyik sárgán felmész Kő-hegyre, onnan Lajosforrásra. A P+ jelzésen megkerülöd a hegyet. (Vagy a S- jelzésen). A sárgán fel tudsz menni Dobogókőre. Ez saccra 20 km.

Ha ott fáradt vagy, akkor visszamés a sárgán az első erdészeti aszfaltig és ozon legurulsz Dömörkapu, Szentendre irányába.

2021. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sík terepen 40km után vicces lesz hegyre menni, de miért ne! van mtb csoport facebookon, ott látsz arcot is, nem idegen fog jönni!
2021. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha csak sík tapasztalatod van, akkor nem ártana egy picit rágyúrni valami dimbes-dombos környéken is, mielőtt azonnal Dobogókőt vagy Visegrádot célba veszed. Szerintem. :)
2021. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tovább jösz Bp-re akkor jobbannjársz... vannak húba+,fude jó utvonalak is.

Nem pedig valami hegyen bolyongasz.

2021. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!