Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért rakja fel mindenki...

Miért rakja fel mindenki biciklizéshez azt a retkes szájkosarat mikor mindenhol világosan leírták hogy nem kötelező kerékpározáshoz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 14:55
1 2
 1/16 Krisz85 ***** válasza:
34%
mert nem igazán okosak...
2021. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Zavar?
2021. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is elég felesleges hordani biciklizés közben, de ha valaki akarja, szíve joga. Ha valaki így nagyobb biztonságban érzi magát vagy forgalmasabb helyeken is megy, mi bajod vele?
2021. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Járványtól függetlenül is használtak maszkot egyesek a bringán, még légszűrős "harci" maszkot is láttam, már évekkel ezelőtt is....
2021. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Egyrészt FFP2 maszkot járvány előtt is sokan hordtak, mert szűri a káros szilárd részecskéket. Másrészt attól, hogy nem kötelező, miért ne hordhatná? Főleg ha forgalmas helyekre megy be bringával, vagy amúgy is beltérre készül, ezért nem veszi fel-le. Futót is láttam már maszkban, miért ne viselné, ha neki így jobb?
2021. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Mivel a lépcsőházban kötelező és ésszerű, ezért elrve maszkban indulok. Ha csak 5 percet megyek, mert találkozok valakivel, akkor hülyeség levenni.

Akkor veszem le, amikor már elhagyon a szűk bringautakat és van főúton vagy erdőben vagyok.

2021. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Egyéni sporthoz kötelező.

Namost ha sörért megyek a teszkóba az nem sport. Tehát elvileg kötelező a maszk. Nekem nem tart semeddig kis városomon belül felvenni és úgy menni a bó'tba. Nem tekerek nagytányér-kónuszon, nem lihegek mint az állat.

Ha kerékpározni megyek, akkor nem veszem fel.

Egyébiránt pont amiatt, hogy ne legyen probléma ebből, már a rendelkezés életbe lépésének napján amint megláttam egy rendőr járőrt odamentem hozzájuk és direkt rákérdeztem, hogy mi a véleményük.

Ők is azt mondták, hogy egyszerűbb hordani, mint magyarázkodni. Cicanaciban, mezben outival zúzva elég egyértelmű, hogy sportolok, de farmerban, hátizsákkal, már nem feltétlenül.

Persze Pista bácsiról akinek a camping bicajon fent van a gázpalack egyértelműen látszik, hogy nem sportol. Bár 3 liter fröccs után van sportértéke annak, hogy nem taknyol el! :D

Ez volt a hosszabb válasz.

A rövidebb: közöd? :D

2021. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#10!


Szeritnem elírtad az első sort. Kimaradt a nem.

2021. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

valóban...

Egyéni sporthoz nem kötelező.

bocsánat

2021. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

7:

Én egyébként gondolkodtam ezen az egyéni sport dolgon, hogy mikor télen farmerban tekertem munkába, hátizsákomban a laptop, akkor az nem igazán sport, különösen akkor nem jól magyarázható, mikor este 8 után mentem haza, és a kijárási tilalom alól arról bolt papirom, hogy munkából megyek haza. Ha megállított volna a rendőr, akkor vagy azt mondom, hogy sportolok, de akkor mit keresek 8 után kint, vagy azt, hogy ha hazafelé tartok, miért nincs rajtam maszk.

2021. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!