Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti bringához külső...

Országúti bringához külső gumi continental, defektvédett, fényvisszaverővel, létezik?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani nekem ilyeneket, nem találtam, kerekenként 15k lenne kb a lélekhatár!

2021. máj. 13. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Schwalbe mintha lenne ilyen...
2021. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez esetleg?

[link]

2021. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Wadmalac ***** válasza:

Én országútis contiban fényvisszaverőst még nem láttam.

Küllőpálcákat használok helyette.

Amúgy Conti Grand Prix 4000S gumit használok hosszú évek óta és egy fia defektem nem volt.

Vagy jó, vagy menekül előlem az üvegcserép meg a rajzszög.

2021. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Wadmalac: és ősszel királydinnye sincs felétek?


Az ám az igazi gumigyilkos!

2021. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Wadmalac ***** válasza:

#4: Bitumenen ritka, szerencsére.

Montimon egyszer egyetlen 10 méteres megszórt szakasz összesen 21 lyukat csinált a két kerékre. :D

Azóta azon szűröm a spagettit.

2021. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5: :-)))


Tavaly csak egyet sikerült kikapnom - de valahogy nem realizáltam, hogy micsoda... Furán kopogott a trekking gumija. Azt hittem, ráragadt valami, gyorsan lekaptam..... SSSSSSSSSZZZZZZZZ.... volt az eredmény. :-D Ha benne hagyom, lehet, hazáig kibírta volna... :)

2021. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wadmalac ***** válasza:

Elsőre én sem értettem, mi történt, mert nekem magától le is jött az összes, csak azt vettem észre, hogy két-három másodperc alatt átment a bringa fogtömés-kirázóba.

Otthon kiszedtem a belsőket, szokásos lyukkeresés, felfújtam, lavór vízbe nyomtam... és feltaláltam a lábáztató jakuzzit.

2021. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:-D :-D
2021. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Grand Prix attack/force kombo? Nem tudom, mar evek ota nem bringazom ... de korabban ezt hasznaltam, vagyis most is ez van a bringan ... talan nem fer bele az eloiranyzott arba, de ez a legjobb gumi szerintem (tapasztalatbol mondom). Megeri az arat!
2021. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MGéza ***** válasza:

Hm, nekem most lett megrendelve a Continental Contact Urban. Az 10k/darab, Conti védelmi szintekben 6/7-es, tehát nem rossz. Bár nem slick, de elég jó aszfaltmintázata van. Benéztem prohardver bringás topicjába is, ott is ajánlották.

Egyetlen gond vele hogy 28-622 méret alatt nem kapható, de úgy se több 440g-nél. De reflexcsík egyébként leginkább trekking gumikra jellemző, tehát igazi outis gumiknál nem is fogsz reflexcsíkosat kapni, ezzel a kompromisszummal meg kell barátkoznod.

Esetleg 23-25-622 méretben létezik a Schwalbe Marathon/plus, ezek súlyukból adódóan szintén inkább túra/mindennapi felhasználásúak, a 25-622 már 595g.

2021. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!