Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a jobb kerékpár? (Link...

Melyik a jobb kerékpár? (Link a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]


Vagy


[link]



2021. máj. 14. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A hervis-es felszereltsége (váltó) kb. alapmodell Shimano...

A decathlon-ost nem ismerem - de szokták dícsérni, hogy ár-érték viszonyban nem rosszak a decás bicajok.

2021. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egyszerű... egyik se az a fajta, ami helyett ne lehetne egy jobb használtat venni, de ha választani kellene, én a decathlont választanám.
2021. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A hervisz-en a leg alapabb cucc van. A decáson meg sajátmárkás.


Talán a decás azért jobb mert a sajátmárka az álltalában nem az alapot koppintja,hanem fölötte kicsivel.

2021. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a Riversideot választanám. Bár abból is inkább a 900 és 920 modellek mondhatók jónak, de alkalmi használatra megfelelő az 500 is, ha nem tervezel komoly emelkedőkkel vagy nagy végsebességgel. Az áttételtartománya viszonylag korlátozott.

A sajátmárkás váltó tudtommal Microshift, csak a decathlonnak gondolom nyomnak rá egy BTwin feliratot. Sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni, de állítólag nem rosszak. Azt mondják, hogy a decathlonos bringák gyenge pontja az összeszerelés. Emiatt előfordul, hogy valaki elégedetlen a bringával, pedig csak egy rendes beüzemelés, beállításra lenne szüksége.

2021. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
ja a "beüzemelés" azt sokan kihagyják,mert az sok,sajnálnak plusz 5000rugot inkább elb@sszák a garit.
2021. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Riversdide , ez ajandek ár, ezt kategóriát más márkában 150 E vagy felett kapod . Jobb minden szempontból.
2021. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#5!


Minden normális boltaban igyenes a beüzemelés.

Eszükbe nem jut ezért pénzt kérni.

2021. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A Cenz Ura ***** válasza:

én inkább kölcsönkérnék de legalább ezt venném:


[link]

2021. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a decatlonost választanám ebben az árkategóriában, amit mutattál.
2022. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!