Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közlekedők! Ti is utáljátok...

Közlekedők! Ti is utáljátok az utakon a hasonló mentalitású kerékpárosokat, mint a videón? Link a leírásban

Figyelt kérdés

Nem vagyok híve az erőszaknak de az ilyen mutogatós, ok nélkül a semmiért kürtöző, szabálytalanul forduló kerékpárosok megérdemlik.

http://www.youtube.com/watch?v=tCAu0NYIBkQ



2014. márc. 9. 16:20
1 2
 1/18 Beviz Elek ***** válasza:
93%
Megérdemelte! De mire van felháborodva?
2014. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 kata kata ***** válasza:
De azért ez a szelíd autós sem piskóta!
2014. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Jot nevettem ezen a videon!

Jatssza az eszet a bringas a legkurtjevel (ami tilos mert csak csengo lehet biciklin) aztan amikor felhuzta az autos agyat menekulne. Es visszautni se mer, aztan a netre felrakja a videot sajnaltatni magat, tiszta szanalmas. Igazan a foldhoz vaghatta volna a vegen az autos a biciklit, amugy respect neki!

2014. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem egy 3 ajtós szekrény volt a bicajos, az fix.

Hát igen, akinek nagy arca van a közlekedésben, azt hamar helyrerakják. Már ha lehet...

2014. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez Angliáig menni. Tessék.:


http://www.youtube.com/watch?v=IWeu5ufdVVI&feature=youtu.be


Vagy itt van ez az úriember


http://www.youtube.com/watch?v=yGw11rpTVoM


Ez az ökör még a video alatti leírásában meg is osztja a nézőkkel, hogy rossz volt a féke. De azért száguldozva megy be a kereszteződésbe. Hiába van elsőbbsége.. Idióta. Elsőbbsége mindenkinek akkor van ha megadják. Ha tudom, hogy műszaki hibás az autóm, biciklim, nem megyek úgy mintha nem lenne semmi baj. Vagy sehogy..


Nekem is elegem van az önkéntes rendőrökből. Van a Sanskritfritz nevezetű, az nem titkolja a videoiban, leírásaiban, kommentjeiben, hogy 5 gyerek édesapja. Ehhez képest naponta rak fel több videot, amiben osztja az autósokat keményen. Bocs, nyáron betalálta egy rendőr, aztán megijedt és leszedte az összeset, amiben durván beszól mindenkinek. Pl. nőket lekghVrváz, KVrfhjva anyffghgházik, b{aVsfhzdmegel mutogat, fa s.hzfghkalapozik, meg egyéb durva becsületsértő szavakat enged meg magának. Kérdem én ezek mitől jobbak azoknál akik a videokban szerepelnek. Tetejébe néhány még a saját hüfghlyefghségét is felteszi. Pl. 2x2 sávos úton záróvonalon előz, 2 villamos között megy, 4-6-os villamost megelőzi a szembe villamos sínen meg stb. Legalább akkor ne raknák ezeket fel. Mert onnan tudom ezeket. Hogy látom a videokat. Szóval mitől jobbak ezek az autósoknál. Amúgy meg látszik, nincs, vagy alig van autóval tapasztalatuk.

2014. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jah és a frranc megeszi ezt a ro hadt trgárságszűrőt ezen az oldalon
2014. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem igazán értem.

A kérdésben linkelt videóban az autós veszélyesen közelről előzte a kerékpárost, nem csoda, ha ezért rádudált.


Inkább az autós a barom, hogy ez után kiszáll megverni a kerékpárost. Remélem kapott érte egy pár hónap közmunkát.

2014. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Saint.DaWa megneztem a videokat amiket mutattal hat mit ne mondjak, elkene itthonra tobb olyan autos, mint ami a kerdezo altal linkelt videoban lathato. Helyre lennenek teve a biciklisek az biztos.
2014. márc. 9. 19:37
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt azért megjegyezném, hogy a kérdező által linkelt videoban tényleg egy agresszív baromállat volt és a biciklisnek volt jobban igaza. Mivel ugye a légkürt tilos. Viszont az autós meg egy agresszív köcsög. Gondolom valami flusztrált szar.
2014. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

# 8


Mivan, disszociatív személyiségzavarban szenvedsz? Hát te vagy a kérdező!!!


Vagy csak elfelejtettél egy gagyi provokációra átváltani a felhasználónevet?

2014. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!