Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 100-150 ezer Ft között milyen...

100-150 ezer Ft között milyen (új) trekking kerékpárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Márka vagy konkrét típus is érdekel. Elsősorban kerékpárúton, illetve aszfalton használnám kb 20km-es tekerésekre, de néha akár hosszabb túrákra is. Terepre nem igazán mennék vele. Új biciklit szeretnék. Esetleg ebben az árkategóriában érdemes lenne országútit választani? Azért nem olyan komolyan tolom, inkább ilyen 20-25-ös átlaggal tekerek. Nem volt még országútim, igazából nincsen sok tapasztalatom.


Illetve az is érdekelne, hogy milyen boltban érdemes nézelődni? Nagyobb boltok (Decathlon, Hervis) vagy inkább kisebb kerékpár szaküzletek? Azért jó lenne ha tudna az eladó valamennyire segíteni, mert nem vettem még magamnak biciklit, nem igazán tudom hogy milyen méret lenne a jó.


Köszönöm a segítséget?



2021. máj. 28. 15:40
 1/9 A Cenz Ura ***** válasza:
100%

"Kerékpárt a kerékpárboltból!" mondanám, de márkát ennyiért nem veszel


ezért így ezt tudnám ajánlani:


[link]


ha majd lehet kapni persze

2021. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha túrázni is akarsz, ne vegyél országútit mert szívás lesz...

A cross trekking tökeletes.én gyűjtenék még hozzá 50et, 209 körül már vannak elfogadható felszereltsegű bringák.

2021. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Előre leszögezem, hogy rendkívül kezdő vagyok a témában, szóval csak saját tapasztalat.

Én pont most vettem ebben az árkategóriában egy Neuzer Firenzét és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Trekking bringa. Eddig ilyen 20-100 km közötti körökre vittem el és olyan, mint egy álom a generikus MTB-om után. A 28 colos kerék és az egyenes hátas tartás nagyon sokat segít a komforton. Plusz az alapfelszereltsége is megfelel az igényeimnek.

A jelenleg elérhető bringák között számomra ez tűnt a legjobb árértékűnek a kategóriából, de ismétlem, eléggé kezdő vagyok a témában.

2021. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Riverside 900-at mondanám, ha lehetne kapni. Bár az azon található 1x hajtás kompromisszumos. Ha tervezel hegyvidéken tekerni, vagy fontos lejtőn a végsebesség, akkor nem a legjobb megoldás. Egyéb esetben bátran ajánlható.

A "márkás" bringákat hanyagolnám ebben az árkategóriában.

2021. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! A Riverside bringáról mit gondoltok, mikor lehet majd kapni? Igazából örülnék neki ha 1-2 héten belül meg tudnám ejteni a vásárlást, de gondolom addigra nem lesz. Esetleg valami alternatívát tudtok ajánlani, ami nem túl nagy kompromisszum, és most kapható?
2021. máj. 28. 22:29
 6/9 A Cenz Ura ***** válasza:

Eléggé gyér a kínálat jelenleg, ennek megfelelően az árak az egekben így én jószívvel ennyi pénzért mást ajánlani nem tudok


Hogy mikor lesz Riverside nem tudom, rá kell nézni hátha szerencséd lesz

2021. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg a Hervisben az X Fact Cross sport 170-ért? Kicsit kilóg a keretből, de ami meg van adva felszereltség, az alapján nem rossz az ár/érték aránya jelen körülmények közt. Sajnos a Hervis nagyon sok specifikációt nem ad meg, így lehetnek rejtett spórolások, amik visszaüthetnek. Nincs tapasztalatom velük.

A Gepida Alboin 300 CRS sem tűnik rossznak. Egyedüli hátránya a V-féket lehetne említeni, de igazából ebben a kategóriában még előny is lehet. Nem kizárt, hogy ez az Alivio V-fék jobban fog, mint egy olcsó Tektro tárcsafék.

2021. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miert erolteted a dolgot, amikor egy rendes talicskara sincs penzed? Sporolj meg es majd akkor vegyel kerekpart, ha van ra penzed.
2021. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne pénze? Szerintem 100-150 ezerért bőven lehet biciklit venni. Aki mondjuk hobbisportolásra vagy közlekedésre használja, heti 1-2 alkalommal (pl. én, de télen kb. egyáltalán nem biciklizek), az minek költsön 3-400 ezer forintot?
2021. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!