Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az országútis szurkolók...

Az országútis szurkolók mindenkinek szurkolnak?

Figyelt kérdés
Videókon látva, az összes szurkoló mindegyik bringás bíztatja.
2021. jún. 7. 11:54
 1/5 hypno ***** válasza:
100%

Vannak kedvencek, de amúgy igen, mindenkit.


Meg is érdemlik a srácok, amikor egy hegymenetnél mér fent billegnek az emelkedőn 100-150 km-rel a lábukban.

2021. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
100%
A bringasportban nincs igazi ellentét a különböző csapatok, menők szurkolói közt. Mindenki mindenkinek szurkol, persze legjobban a kedvenceknek.
2021. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hypno ***** válasza:
100%
Mondjuk némelyik agyament "szurkoló" megérdemelné hogy felrugják, amikor nekiáll "segíteni" azzal, hogy lefröcsköli a bringásokat, hogy ne legyen annyira melegük, vagy hozzáér, vagy mellette fut, zászlót lógat elé, stb.
2021. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Igen, tényleg horrorisztikus, hogy főleg a befutónál mennyire beszorítják a szurkolók a bringásokat, szerintem nem szabadna engedni, volt már jó néhány emiatti baleset és ezzel tragikus időveszteség. Elég morbid helyzet, mikor a saját fanatikus szurkolód ejt ki a versenyből.

Vagy egy hülye fotós, erre is volt példa.

Értem én, hogy sokan direkt emiatt mennek ki és a marketingnek használ, de a versenyzőnek nem CSAK anyagi érdeke van.

2021. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Contador ota nem szurkolok senkinek!
2021. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!