Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizésnél mi számít nagy...

Biciklizésnél mi számít nagy távolságnak városon belül?

Figyelt kérdés

Mindig amikor eddig hallottam, hogy valaki 20-30km-t letekert biciklin akkor óriási tátott szájjal néztem, hogy az hogy lehet.


Most hogy elkezdtem Budapesten belül biciklizni és sokszor megnézem, hogy kb 8-10km-t letekerek egy nap úgy hogy csak élem a mindennapjaimat és nem sportként tekintek a biciklizéstre és így meg sem érzem.


Mi az a napi bicikli távolság városon belül?


Pl.: Tiktokon egy Netpincéres biciklist hallottam, hogy napi 40km-t is leteker, de ezen után már azt sem érzem feltétlenül soknak.



2021. júl. 2. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknél jóval nagyobb távolságok is vannak, de nem lehet pontos választ adni, kinek mennyi a sok.
2021. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

É n 40 körül szoktam menni... esténként v délután.


47N

2021. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A futárok 100-120 km-t is tekernek naponta. Pl Hajtaspajtás
2021. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

30-40km biciklin az semmi. Atlag munkanapomon munkába és hazajutás nekem 29km, ezen kívül jóidőben még szoktam +ban is bringázni, ráadásul en a bakonyban lakom, nem sík helyen. Egy hétvégi edzés haverokkal 150-200km meg szokott lenni.

Kedvenc útvonalunk

Bakonycsernye-Szápár-Várpalota-Ősi-Berhida-Királyszentistván-Litér-Balatonfüzfő-Balatonkenese ott van egy kedvenc kis teraszos kocsmácskánk, ott benyomunk egy izotónias italt (sört) aztán vissza.

2021. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha este munka után elmegyek tekerni az 30-40 km ált. De ha több időm van, akkor 60-80 simán becsúszik.
2021. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Folyamatos tekeres mellett en soha nem haladok semmit. Na jo, neha arrebb kerulok egy kicsit de akkor is csak azert mert takaritaskor neha odebb rakom a szobabiciklit :)))
2021. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem ugyan nem sok de 30km nálam is beugrik ha minden klapp.

Sok az mondjuk 50fölött van,szeretnék többet de nincs nagyon időm/energiám.

2021. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Teljesen rossz irányból közelíted meg.

Egyrészt városon belül nincsenek nagy távolságok, de nem is a távolság számít.

Nemrég letekertem majdnek 200 km-t, kb. 1000 méter szinttel.

Pár napja pedig 80 km-t, 1000 méter szinttel.

A 80 km sokkal fárasztóbb volt.

De össze lehet szedni 30-40 km alatt is 1000-1300 méter szintet Budán.

Szentendre oda-vissza is 40 km, de mégsem ugyanaz. Persze mehetsz időfutam stílusban is Szentendrére...

A lényeg az, hogy a távolság számít a legkevésbé.

2021. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jókat mond a #8 - de még nem tudjuk, hogy a kérdező milyen célból és milyen erőnléttel akarna bicajozni... Csak annyi tudunk, hogy 10 km-t meg sem érez.


Szóval várjuk a kérdező reagálását, hogy kb. mit szeretne...

2021. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kaposváron 80 km a rekordom a városon belül.
2021. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!