Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csepel Torpedo női kerékpárom...

Csepel Torpedo női kerékpárom van. Melyik oldalról a legjobb hozzá alkatrészeket, kiegészítőket rendelnem?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élek minden nagyobb várostól több, mint egy órás útra.

Két bicikliszerelő van itt a városban, de sajnos szegényes a felhozatal kiegészítők terén.

Szeretnék hozzá venni színes láncot, színes gumit (a mostani már kopik) markolatot és stb, tudjátok.

Az a baj, hogy ez egy egyedileg épített bicikli amit használtan vettem, papírjai nincsenek.

Így mondjuk elég nehéz lesz pont olyan alkatrészt vennem hozzá ami megfelelő bár nem tudom, nem vagyok nagy szakértő.

Ha valaki segítene annak szívesen küldök róla képet.



2021. júl. 17. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az eBike.hu Bikepro Koliken webaruhazak jók , gumikban Tapadas.hu . Ott az ügyfelszolgalatoknak irhatsz kérdéseket és kúldhetsz fotókat , segitenek méret típus ajanlásokkal is ....
2021. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A meglévő gumi oldaláról leolvashatod a méretet - és aztán keresel a neten ugyanilyen méretűt színesben... A markolatok között nincs nagy különbség, a biztonság kedvéért lemérheted az átmérőjét.


Most akkor egyedileg épített, vagy Csepel?

Vagy csak a váza Torpedo???

2021. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezen Kenda 622x25-ös méretű gumi van:


[link]

2021. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az én gumimra ez van írva:

28-622

700x28c

2021. júl. 18. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Na látod, mégis rá van írva... ! :)


Akkor az a mérete - ilyet keress! Webáruházakban tudsz rendelni!


Ez egy picikét nagyobb, mint amit az előbb linkeltem.

2021. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tessék, még pont narancsszínűben is van... [link]
2021. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2021. júl. 18. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!