Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik cégnek vannak a legjobb...

Melyik cégnek vannak a legjobb ár-érték arányú kiegészítői, amik finomak is?

Figyelt kérdés
A peak drága, a scitec milyen?
2019. jan. 15. 17:29
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
scitec
2019. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Scitec rendben van. Myprotein szerintem jobb ár/érték arányban, bár ízben/állagban rendszerint elmarad, mert nem használnak annyi adalékot.
2019. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

GymBeam.


Az áraik brutálisan alacsonyak érték/arányban más cégekéihez nagyon sok fajta tápkiegnél. Ízre rendben.

2019. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A myprotein ara nagyon felment, viszont 80%-ban van naluk 25-35% akcio (most is, raadasul 1et fizet 2t kap akcio is; nem reklam), ilyenkor ar-ertek aranyban az egyik legjobb. Izzel es oldodassal eddig nem volt gondom, bar en mindig edzes elott keverem be az edzes utani shaket is, igy van ideje oldodni.
2019. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, Myproteinnél ezt bele kell kalkulálni, hogy mindig cigánykodni kell a kuponokkal, hogy igazán megérje, de ennyi belefér. Ahányszor rendeltem, mindig volt valami akció, amivel jól kijöttem.
2019. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
myproteinban az a jó, hogy nincs annyi adalék meg ízfokozó, mint a scitecben például, de ha neked fontos az íz, akkor mindenképpen scitecet ajánlom esetleg a kettőt keverve :D a scitec még vízzel keverve is nagyon finom, a myprotein még tejben sem az igazi, persze találkoztam olyannal, akinek az íze jobban bejött az mpnek...
2019. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen a gym beam, egy olcsó lengyel hulladék, amit a kukába se dobnék ki, nem hogy megigyam.
2019. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a GymBeam, ízre is.


500 grammos C-vitamin poruk 2690 ft. Ilyen olcsót hol találsz?

Tejsavó koncentrátumuk 3600 ft/kg, ha a 2,5 kilósat veszed. Ilyen olcsót hol találsz?

Sorolhatnám még, de csak szánj rá 5 percet, hogy csekkolod a weboldalukat és végignézd a saját márkás termékeiket.

[link]

Nem mindenük a legolcsóbb és én sem csak GymBeam termékeket használok (van itthon most Scitec, ProteinBuzz is például), de nagyon sok termékből nagyon jó árúak vannak nekik. Örök hálám az egykori szobatársamnak, aki megmutatta nekem a GymBeam-et.

2019. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!