Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék venni egy fixit...

Szeretnék venni egy fixit viszont nem igazán értek hozzá... Hogy válasszam ki?!

Figyelt kérdés

Láttam a városba hogy sok mindenkinek van és enis szeretnek egyet. NEM MENOSEGBOL VAGY BÁRMI CSAK ÚJ HOBBI STB

Nem tudom hogy milyet válasszak?!

Olyat szeretnek ami kezdőknek jo de nem is kell majd levaltanom.

És hogy hol keressek ilyet? Már jártam biciklis boltban is és nem volt.



#Fixi #fixie #milyenfixi #Hol lehet venni fixit?
2021. júl. 19. 22:27
 1/4 anonim válasza:
Csepelnek van olyan bringája, amelynek hátsó kereke egyik irányban beszerelve fixi, másik irányban beszerelve egysebességes kontrás. Pacsirtamező utcában van egy Csepel márkabolt, de biztos máshol is van...
2021. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Fly ***** válasza:
48%

Ha nem értesz hozzá, akkor hagyd a fixit...

Ha olyat keresel, ami kezdőnek jó, akkor felejtsd el: a fixi nem való kezdőnek. Olyannak való, aki már nagy kerékpáros gyakorlattal és rutinnal rendelkezik - de ő már képes a saját igényei alapján választani...

2021. júl. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%-ban osztom Alex Fly véleményét!
2021. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én interneten semmiképen sem venném meg az első fiximet, élőben próbáld ki, lehet be se jön... Egyébként én a Csepel Royaloknak nem vagyok nagy fanja, mindenkinek az van már Magyarországon.
2021. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!