Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Netpincér futárok! Milyen...

Netpincér futárok! Milyen biciklivel dolgoztok?

Figyelt kérdés

Látom, hogy vannak akik egy rozoga kosaras biciklivel nyomják, de vannak akik ilyen hihetetlen vékony kerekű künnyű vázas keróval.

Miért olyat használtok?


Milyet ajánlanátok egy új kollékának? Mi a legjobb?

(Debreceni vagyok.)



2021. aug. 3. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legolcsóbb BTwin mountenbike.


Mért?


Ez a bicikli volt otthon, de szerintem egész jó, mert jól teljesítek vele.

2021. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan szenszalas vekony kerekuek azert jok, mert kisebb a feluleti surlodasuk, meg nyilvan sulyra is konnyebb es eros is, szoval nem fog osszetorni alattad es konnyebben tudsz haladni varosi kornyezetben vele.
2021. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

A legtöbb igen és ismeri a kredzt is.


Mindig is arról álmodtam, hogy egy netpincér futár lesz a férjem.


Remélem összejön.

2021. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Országútival kezdtem, mikor eltört a villája, elővettem a tartalék 26-s MTB-t, azzal jóval kényelmesebb a kátyús utakon, de elég fárasztó, mert nehéz, régi, sok vele a baj. Most 29-es MTB-re fogok váltani.
2021. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bérelhető Donkey Republic kerékpárjaival
2021. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtom mennyire éri meg egy zsírúj spéci bringát szétgyalázni netpincérkedéssel. Tehát ilyen félmilliós szénszálas montit nem ajánlanék, már csak azért se mert városba nem kell monti. Szerintem a legjobb választás, ha veszel egy használt, vagy - ha jól el vagy eresztve és tutira megtérül - egy új aluvázas 28-as vékony gumis trekking vagy városi gépet ami könnyű, de azért elég kényelmes hosszabb használatra és behozza az árát a netpincérkedés, és nem is sajnálod lehajtani. Nem árt, ha sárvédővel és világítással rendelkezik.
2021. aug. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!