Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Manapság egy króm színű vagy...

Manapság egy króm színű vagy fenyezesu mountain bike már nagyon "vásári" megjelenésű?

Figyelt kérdés
S egy 40 éves férfinak? Vagy teljesen vállalható?

2021. aug. 21. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi ? Tuti feltűnő nappal éjszaka , biztonsagi szempontból . Amellett nem kopik ...
2021. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már hogyne kopna? Ez csak ilyen olcsóbb, króm hatású festékkel van bevonva, nem? Mármint ezek a régebbi Neuzerek, Twisterek...
2021. aug. 21. 18:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném .Ismerős 2000es Neuzer/Altrix króm van teraszon , nulla oldalfal .Sem rozsda sem mattulás nincs . Aztan ahany típus ahany beszallitó . Úgy lattam Neuzer vidiken hogy ők hegesztik festik stb ....
2021. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mégis, mitől ment ki ennyire a divatból, hogy semmerre nem látok egyet sem,ahol élek, NY-Mao.?
2021. aug. 21. 18:44
 5/11 anonim válasza:
Én króm színben inkább nem választanék, valami fekete, kék vay bármi más, de ez csak az én véleményem.
2021. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5# nagyon helyes, én sem. 2001/02 körül láttam párat, de soha nem volt népszerű. Szerintem ahogy látták, hogy mennyire nem veszik, pár éven belül beszüntették a gyartasukat.
2021. aug. 21. 18:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Kinaiak meg indiaiak Peerless is a csicsával hóditottak meg a potom ár nulla minőséggel . Váz àllati mintás lakkos a cuccok meg csokipapírból ....
2021. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A neuzer festése szerintem is eléggé időtálló, már amennyire meg tudom ítélni. Az agyik bringa nem tudom hogy króm szinű-e, én szürkének mondanám, inkább matt. De az is teljesen jó állapotban van.
2021. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Festések között állatinagy különbsegek vannak. Ha még leis lakkozzák akkor meg időt állobb.

A krom váz sosem volt divatos. Alapbol egy krom ötvözet...mégsem szép. Ezért is festik,meg mert rozsdásodik.


Az igazi krom baja,hogy nem bírja a sérülést, egyböl lepattan,és akkor igazábol vége. A festés pedig kopik. És túl csicsás az europai izlésnek.

2021. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nemaRendőrség ***** válasza:

Nekem krómos bringám van, teleaggatva szeméttel hogy ne lopják el.


Mert az már nem nézik hogy csak a váltó 5e helyett 70e forint volt rá, ha neon cipőfűző a fényvisszaverő, retkes a váz(nem károsítja) és egy gusztustalan hajgumi van az egyik karon.

Ott merem hagyni még Miskolcon is bárhol, kutyának nem kell

2021. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!