Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az a test amire azt mondját...

Mi az a test amire azt mondjátok már, hogy kellőképpen esztétikus? Nektek mi a cél?

Figyelt kérdés

2019. dec. 4. 12:08
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Szerintem kb ez egy megfelelően esztétikus test

[link]


Ez még reális, nem túlzó. Aki nem tör versenyzői babérokra annak kb ezt érdemes célként kitűzni.


Srácok, ti mit gondoltok?

2019. dec. 4. 12:19
 2/37 anonim ***** válasza:
97%

Még az is sok. Ez szerintem simán 5% körüli testzsír arány. Azt konzisztensen megtartani már elég komoly elhivazottágot és életvitelbeli áldozatot követel meg.


Szerintem ez is bőven jó:

[link]

2019. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%
Az első képen szereplő fizikumot nem hozod össze és tartod fenn szteroidok nélkül és hosszútávon egészségtelen is az ennyire alacsony testzsír.
2019. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 9398484 válasza:
74%
Molnár Krisztián
2019. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%

Ez szerinted normális test? Elárulom hogy ehhez rendszeresen vagy heti 4 edzés kéne, tökéletes macros étkezés kalóriaszámlálással, táplálék kiegészítőkkel. Arról nem is beszélve milyen rossz lenne a közérzeted és a koncentrációd az alacsony testzsír miatt és az első betegségbe belepusztulnál mert nincs tartaléka a szervezetednek.


De azért hajrá, ha te ezt átlagos, dolgozó magyar emberként tudod tartani akkor sok sikert.

2019. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%

Az izomzat, ha olyan az anyagcseréd, elérhető, de ez a testzsír mennyiség... Nem, nem, nagyon kevés. Ennyire leszálkásítva nem lehet egészségesen élni.

Amit a 2-es mutatott, az női szemmel is teljesen ideális, reális, és maximálisan esztétikus.

2019. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%

Azt azért tudjad, hogy közelében nem leszel naturálban annak, amit linkeltél. Ilyen száraz, telt, kemény izmok nincsenek naturálban, főleg nem ekkora tömeggel párosítva. És ne enyhe cuccokkal számolj, ha belekezdesz.


Legyenek meg hozzá adottságaid is, mert enélkül nem fog menni cuccal sem, és ebbe beletartozik az is, hogy bírja a szervezeted ezeket a cuccokat.

Aztán, ha ezek mind megvannak, viseld el azt, hogy ezt a formát el kell engedni, mert nem lehetsz rajta egész évben a cuccokon, főleg nem az olyanokon, mint a pl trenbolon.

2019. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Na nemár :D

Az mi az a forma már amit a kettes linkelt?

Hallod ne szórakozatok már.


Lehet kicsit nagy falat az a forma amit én linkeltem de abban legalább van kihívás, van miért küzdeni!!! De ez a második kép. Gyerekek, ehhez konditerembe se kell járni. Napi 30-40 fekvő, meg húzódzkodással hozható ez a forma. Ez semmi. 😊


Vicces amikor más kérdések alatt előadja itt mindenki a nagy szakértőt aztán egy átlag 75 kilós forma nekik az álom. 😁

2019. dec. 4. 14:32
 9/37 A kérdező kommentje:

Pokojo


Szerinted ma kezdtem? Hát nem. Nem mondasz újdonságot. De nem az volt a kérdés, hogy hogy lehet valaki ilyen száraz, meg ehhez mire van szükség. Az más téma. A kérdés az volt mi az ami kellőképp esztétikus már.

2019. dec. 4. 14:35
 10/37 anonim ***** válasza:
2%
Tyű, az első nagyon izmos. Noi szemmel annyit latok, hogy a második vékony es igy izmos mert ilyen testalkat, de ettől még olyan kis nyunyó. elkezdeném etetni vagy inkább ossze se jönnék vele. Nekem az a férfi tetszik, akin van zsír, testes es úgy jöhet az izom is.
2019. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!