Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van értelme kerékpározni...

Van értelme kerékpározni sportolni ha nem fáradok el?

Figyelt kérdés
hiába tekerek ezerrel max a combizmaim fáradnak el, de nem tudok annyira tekerni mint futásnál hogy kapkodjam a levegőt, leizzadjak és konkrétan elfáradok. Még a pulzusom sem emelkedik meg nagyon.
2021. szept. 18. 20:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
milyen bringád van írd már le . mtb 40km 30es tempóval itt azért már érezned kellene mást is próbáld majd ki
2021. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
nyilván nem mtb-vel megyek balaton kört megcsinálni...
2021. szept. 19. 19:34
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
milyen brigád van ember írd már le . miért titkolozól gondolom tekersz vagy 15el aztán menőzöl hogy bírod a kiképzést
2021. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

#23!


Azt sem írta le, hogy mennyi idő alatt tekerte le a 100 km-t.

Gondolom azon agyal, hogy mit hazudjon, de fogalma sincs.

2021. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ki akarok merülni, el akarok fáradni"

Akkor tekerj úgy, olyan gyorsan, hogy elfáradj, te zseni:D

Ne 20-25-tel gurulgass.

Bár őszintén szólva nem tudom, hogy ez most csak trollkodás, vagy tényleg olyan sötét valaki, hogy nem jut eszébe az az apróság, hogy mondjuk nem is tudom, gyorsabban menjen?:D

2021. szept. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Wadmalac ***** válasza:

Interval-edzés.

5 perc olyan tempóval, ami csak a csövön kifér, minimum 80-as pedálfordulaton, majd 10 perc kényelmes pörgetéssel, utána ismétlés. Sokszor.


Az első kerék be fogja kapni a nyelved.


Egyszerűen megvan az az alapedzettséged, amivel a túrázós kényelmes tekerés már nem fáraszt.

Ez annak a jele, hogy ha fejlődni akarsz, feljebb kell tolni a terhelést.

Hegy híján erre csak a nagyobb tempó a megoldás.

Vagy vontass IFÁt.

2021. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 MGéza ***** válasza:

Outis tempó valahol 30km/ó felett kezdődik(nekem). Trekking vagy egyéb 25 felett. Ha ennek közelében sem vagy átlagban, akkor ne is várd hogy elfáradsz. Rövid és egyszerű tehát valószínűleg:

-Kényelmesen, a saját edzettségi szintedhez képest lassan tekersz.


Futás egyébként tényleg fárasztóbb, főleg ha rossz a légzéstechnikád.

2021. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagytányér-kónuszon teker max. 50-es pedálfodulattal. Megy 20 km/h-val és persze, hogy nem egy fel a pulzusa (amit nem is mér) és persze, hogy nem fárad el, csak a combja.
2021. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem fáradsz el, még jót teszel a testeddel! Kéne neked egy utánfutó, tele téglával! :-)
2021. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Nyilván nem mtb-vel megyek Balaton-kört megcsinálni ".

Hát, pedig sokam mennek azzal, én is (csak az van otthon).

2 naposra mentünk, strandoltunk, nézegettünk, lazán tekertünk, Veszprémből le, és a kör után fel, kb 130 km/nap, s meg se kottyant.

Tudod, miért? Egyrészt edzésben voltam, de a lényeg, hogy lapos,(kivéve, mikor haza kellett tekerni Veszprémbe a végén) s turista tempóban mentünk.

2022. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!