Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Használt kerékpár vásárlásnál...

Használt kerékpár vásárlásnál kell (ajnánlott) adásvételit íratni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam nehogy lopott legyen és ha egyszer kiderül akkor ne én legyek a hunyó, szal csak ez miatt
2021. nov. 6. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Használj símaszkot vásárlásnál és akkor nem fog kelleni!
2021. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MGéza ***** válasza:
82%
Én írattam. Elég egyedi kerékpár, sok nem lehet belőle Magyarországon, de ha kétségeid vannak akkor az eladó viselkedéséből rögtön lejön, hogy most lopott vagy sem. Ha lopta, nem igazán akar majd adásvételit írni.
2021. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hypno ***** válasza:
84%
Semmiképpen nem árt.
2021. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nemaRendőrség ***** válasza:
79%

Adásvételi egyértelmű.


Kérdezd meg a tulajt nincs-e törzsszáma, eredeti vásárlási bizonylata a kerékpárnak.


[link] Itt meg tudod nézni a lopott kerékpárokat, ha fent van akkor inkább jelentsd be a rendőrségen

2021. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az eladó mondta, hogy írjunk, pedig ismerősöm volt, de úgy gondolta, hogy így korrekt.
2021. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy merida dual thrust kireszelt vázszámmal akkor mindenképpen írjatok! :D
2021. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 :)
2021. nov. 7. 22:29
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
69%

Egy barátom már ragadt határőrségen a bringájával, addig nem mehetett el, amíg anyja el nem hozta kocsival a bringa adásvételijét és ezzel igazolta, hogy az övé.


Ha belegondolsz, amúgy mivel igazolod, hogy a tiéd?


Elvileg rendőr is kérheti a tulajdonigazolást.


És legalább egy helyen fel lesz írva a vázszámod, ami akkor is jól jön, ha tőled neadjisten ellopják.



Szóval jobb ha van.

2021. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!