Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajánlotok,...

Milyen biciklit ajánlotok, amivel lehet ugratni, strapabíró? És árban nem haladja meg a 60 ezret.

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Mali-Cobra 2009-hez mit szóltok?
2010. szept. 4. 18:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen áron szerintem inkáb használtban gondolkozz!

Nem olyan rossz ez a mali cobra, de a vázon kívül mindennel bajod lesz, és idővel kénytelen leszel lecserélni.

A felnik gyengék, a teló be fog koppanni, a lánc folyton le fog esni.


Pontosan milyen felhasználásra kéne? 4X, dual, dirt, agresszív CC?

2010. szept. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt nem.. en mali mambaval kezdtem es egesz jol birta a nagy ugrasokat amig el nem tort...:P 16os vazat vegyel ha ugratni akarsz.. vagyis valami alacsonyat es ne vegyel kesz bringat mert a gyari alkatreszek szarok.. vegyel egy jo vazat es 1 elsovillat.. a tobbire meg inkabb gyujtogess es akkor nem lessz bajod a bringaddal:P
2010. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nekem csak úgy kéne ugratásokra, hogy pl. hazafele mek, és akk egy magasabb patkáról, meg ilyesmi. tehát nem úgy h pályákra járok bazinagy ugratókkal, csak úgy, ahhhogy az előbb irtam. csak kis ugratásokat bírjon ki. ahhoz se felel meg a mali cobra 2009?
2010. szept. 8. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Azokra a kis ugratásokra még egy kemping bicikli is megfelel, ránézésre ez a mali se ér többet.

Ha gondolod Nekem van egy Wenson Dirt Street bicom, 24"oskerekek, 14"osváz, nem ugráltam vele, csak van. 65000be odaadom nekem 120ba van, lehet fejleszteni de így is fasza, egy új belső gumi kéne bele hátra.

2010. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!