Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Carbon váz mennyire megbízható?

Carbon váz mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy cannondale f29 2015ös 3 bringám. Nemrég vettem ismerősömtől. Jó állapotban van.Viszont most néztem hogy sokan írják eltörik, könnyen sérül stb.Igazábol sokat járom erdőbe vele.Nem nagyon ugratok vele komolyabban inkább csak gyorsan megyek vele terepek. Jaa és eléggé sokat egykerekezek. Viszont ahogy ezeket hallottam mostmár félek hogy eltörik alattam valamikor😬Erre mennyi az esély? És ezek után végképp nem tervezek vele pl nagyobbat ugratni🤣 egyébként 181 centi és 79kiló vagyok. Bar ez nem tudom mennyire számít

2021. nov. 19. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Utána kell járni , bizonyos gagyi kinai dolgok ami kerülendők , csak azok amik kockázatosak . A jobbak nem , nincs gyors kifáradása , a túlterhelt részek javitasa aki feladat vagy zsákutca .
2021. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Áhh köszönöm:D a cannondale jó márkának számít ebben ugye?😬 egyébként próbálom nem túlterhelni. Ezért sem szoktam vele ugratni stb. Báár egykerekezésnél eléggé nagy terhelést kap szerintem
2021. nov. 19. 10:38
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem egy jó Scott biziklim van de elrepedt a Carbon váza. A probléma az, hogy nem lehet heggeszteni és ha elreped akkor onnan kb kuka
2021. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hány éves bringa volt? Meg hogyhogy elrepedt?
2021. nov. 19. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tobb mint 10 eves a karbon bringam, tobb eve nem is hasznalom ... de a mai pillanatig versenykesz allapotban van. Karcolas alig van rajta, pedig azert erte egy-ket trauma amikor meg tekertem.
2021. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet javítani a karbon vázakat. Persze nem hegesztéssel.

Nem szabad odaverni a vázat, akkor nem jellemző, hogy gond legyen vele. Persze egy nagyobb esésnél benne van a pakliban, de arra viszonylag kicsi az esély.

2021. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Több karbon bringám van. Az egyikkel rommá törtem magam, a bringának semmi baja.
2021. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És még annyi,hogy az egykerekezés mennyire terheli a bringát? Mivel ezt eléggé sokat csinálom. Bár ezzel a bicóval még csak gyakorlom mert teljesen más. És nehezebb🤣
2021. nov. 20. 10:12
 9/10 anonim ***** válasza:

a nagy gyártóknek egészjó vázaik vannak. Mondhatjuk hogy mostanra egy megbízható technológia lett. A biztonság kedvéért azért én 10évente cserèlném.


Nyugi az 1kerék nem zuzza le a lekibékéjét,ha vigyázottrá a régi gazdája.

2021. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9# akkor jó köszönöm! Bár most így télen nem használom olyan sokat viszont hogyha bringazok akkor általában rengeteget egykerekezek. Ezért is kérdeztem.Mondjuk a mostani bringával nem szoktam illetve nem is tudok mert még nem éreztem rá.Régi bringát szoktam használni ha megyek valahová mivel azt otthagyhatom nyugodtabb szivvel akár egész napra.
2021. dec. 16. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!