Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bicajt érdemes venni a...

Milyen bicajt érdemes venni a 10 éves fiamnak?

Figyelt kérdés
Szülinapi ajándék lenne, de teljesen tanácstalan vagyok. Kettő közül nem tudok dönteni, amúgy sem vagyok nagy hozzáértő. Az egyik Hauser Jaguar, a másik Schwinn Csepel Ranger Fully. 24-es mindkettő.
2010. szept. 6. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha korán serdülni kezd, hamar kinövi a 24-est...


Jelentős minőségi különbség nincs ebben a kategóriában, széthajtani, széttörni nem fogja - illetve ha igen, akkor akármelyikkel megtenné.


Szerintem válasszátok ki együtt - így oda a meglepetés, viszont biztos, hogy olyasmi lesz, ami neki tetszik. Viszont tízévesen már meg fogja érteni, hogy ezt a több évre szóló beruházást az ő ízléséhez akartad igazítani.


Meglepni még meglepheted mondjuk egy hozzáillő bukósisakkal, szerszámkészlettel, vagy egy könyvvel a kerékpárszerelésről.

2010. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

A fiam nem nagy növésü kis vékony legényke. 137 cm. Lehet igazad van, de nem vennék neki 26-ost mert szerintem nagy az ő méreteihez.

2010. szept. 6. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Inkább kisebbet vegyél neki az kényelmes lesz neki meg késöbb is jó egy kis bicikli!!
2010. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem is együtt válasszátok ki. Ennyi idősen én is meglepetés dolgokat kaptam és emlékszem, hogy nagyon bántott, ha nem tetszett, de próbáltam örülni, mert szüleim jót akartak. Viszont 10 évesen már elég érett egy gyerek ahhoz, hogy együtt vegyetek bicajt. Persze, ha már kikotyogta, hogy milyen tetszik neki, az más, de tippre venni ajándékot szerintem felesleges. Arra viszont számíts, hogy 1-2 éven belül újat (26-ost) kell majd venned, mert hamar kinövi. Én 12 évesen kaptam egy montit, emlékszem milyen büszke voltam rá, hogy montival tekerhetek (akkor még nagy szó volt). Szóval szerintem erre az időre mindegy melyiket választjátok, vegyétek amelyik tetszik a fiadnak.
2010. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vegyél neki BMX-et mert akkor a többiek elött is feldudvágni aminek örülni fog meg erősek és jók.

és ha komolyabban akar biciklizni akkor korán kell kezdeni.

2010. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a bmx jó ötlet de szerintem menny el vele a boltba és válassza ki ő magának

meglepni pedig ugy tudod hogy szülinapján elindultok azt mondod hogy veszel neki cipőt szülinapjára (annak én sose örültem volna) és nem cipőboltba hanem bicajboltba mentek hidd el hogy nagyon fog örülni neki

és sok boldog szülönapot a fiunak

2011. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!