Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kellys Arc 10, 30 vagy 50?...

Kellys Arc 10, 30 vagy 50? Esetleg milyen alternatívák vannak még?

Figyelt kérdés

Első országúti kerékpárom tervezem megvenni. Az összeg, amit maximum rászánnék az 1300€ (481 ezer forint).

Azért lenne kézenfekvő ez a márka, mert innen pár kilométerre van egy Kellys márkaüzlet. De ez nem zárja, hogy más márkát is vegyek.


[link]


[link]


[link]


Ha épp lesz az üzletben ott ki lehet próbálni, de a táblázat szerint S és M méret is jó lenne nekem. 172cm magas vagyok, melyik lenne jobb? S 175-ig van az M pedig 172-nél kezdődik.


(Felvidéken élek.)



2021. dec. 28. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a Cube pont az Arc 30 és az Arc 50 között van felszereltségben. Kezdőként ezt választanám. A 105-ös Arc 50 nem éri meg a mechanikus fékkel. Az Arc 30 meg hát... 420k-ért biztos nem vennék Sora szettel szerelt biciklit.


[link]

2021. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik, de a közelben élőben nem tudom kipróbálni. Az oldalon lévő méret kalkulátorra lehet hagyni? 53-mas méretet ajánl.
2021. dec. 29. 00:01
 3/3 anonim ***** válasza:
172-re jó az 53-as, igen. Tesóm 174 cm és neki is jó az 53.
2021. dec. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!