Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tomlő nélküli guminál mi...

Tomlő nélküli guminál mi okozhatja, hogy csak menet közben ereszt le a gumi?

Figyelt kérdés
Felfújom és úgy hagyom napokra ugyan olyan kemény marad a gumi, viszont amint megyek vele pár 100m-t teljesen lapos lesz. Annyira, hogy gyakorlatilag leesik a felniről.
2022. febr. 5. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A felni és a gumi is tubeless ready? Megfelelő mennyiségű tubeless lötty van benne? A gyári felniszalag alkalmas tömlő nélküli használathoz?
2022. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a gumi nem tubeless-es? Elsőre én arra tippelnék,vagy ha az akkor lehet sérült
2022. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elvileg igen, gyárból így jött. Első keréknek semmi baja, hátsó csinálja csak ezt.

Ha elviszem bringa szervízbe szerintetek meg tudják javítani? Mennyi idő és mennyi pénz lehet?

2022. febr. 7. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha pár napos vásárlás akkor reklamálj, főleg ha közel van hozzád az üzlet. Vidd el és csinálják meg hibátlanra. Ha ez az út nem járható akkor szerviz, valószínűleg nem lehet nagy gond vele 5-10.000Ft. Terhelés alatt a szelepnél szivárog a levegő vagy valami ilyesmi apróság gond lehet vele. Szerviz megoldja.
2022. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyárból nem tubeless szerelve jönnek ki a kerékpárok, mert nem lehet hónapokig tárolni a tömítő folyadékkal feltöltve.

Alkalmas rá a gumi, a felni, a felniben a gyári tubeless szalag is benne szokott lenni, de belsővel szokták eladni a bringákat! Kelleni fog neked 2db tubeless szelep és tömítő folyadék tubeless használathoz, ha jól tippelem így látatlanban!

2022. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ennyire nem bontottam szét a szerkezetet, de időközben megjavult mert pár nap állás után mentem vele 1-2km-t és semmit nem eresztett.

Nem értem mi lehetett.

2022. febr. 13. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármi is volt, valószínűleg időközben odatalált a tubeless lötty. Nekem például volt olyan gumim, aminek az oldalfala eresztette a levegőt, és én is elég sokáig szívtam vele, mire rendesen tartotta a nyomást. Éjszakánként felváltva a két oldalán tároltam a kereket, hogy folyamatosan folyadék alatt legyenek az oldalfalak.
2022. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!