Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Aranyérrel tilos biciklizni?

Aranyérrel tilos biciklizni?

Figyelt kérdés

Azt tudom alap jót tesz megelőzésre is,viszont valahol félálomba olvastam tegnap,ha kinn aranyér addig tilos.

Ami azért gáz,mert ha 4-5hétig lesz mint múltkor,munkába se tudok kitekerni az csak 2,5km.

Meg lassan jönnek jó idők is.


2022. febr. 15. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokadszorra szedték ki az aranyeremet, sokszor kiújult. Most egy éve megint van, lassan újra ki kéne szedni. Ettől függetlenül nyugodtan bringázom, tavaly ősszel voltak aranyérrel együtt is 120km hegyi túrák. Miután kiszedik egy hét szünetet szoktam tartani. Egyébként Licht Anna doktornőt érdemes keresni, elismert proktológus. Vácon és Budán rendel.
2022. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi válaszod.

Külső aranyér volt,s úgy tekertél?

Most már jobb helyzet ill munkába kijárok,meg városba amit el kell intézni.

Szerintem se lehet nagyobb gond,meg mire indul szezon elmúlik,visszahúzodik szerintem.

Csak ugye mikor imádsz tekerni,és jön 1olyan gond hogy addig elvileg nem szabad,elkenődik az ember.

Minden jót,vigyázz Magadra!

2022. febr. 22. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!