Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elektromos bicikli kérdés?

Elektromos bicikli kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van most ez a pedelec pályázat, kinéztem egy biciklit magamnak, a következőt:


[link]


Amelyik boltban én néztem, ott ez 430k, mivel nyomatékszenzoros, 180 lejön, tehát 250k lenne az ára.

Amire használnám:

Munkába tekerés: 2x4km (ha jó az idő) gyakorlatilag végig sík bicikliút, meg tavasztól őszig szoktunk menni családdal környéken biciklizgetni ilyen 30-50km-es túrákat, az még évente olyan 1500-2000km. Erre megfelelhet? Nagyon többet nem költenék rá.


2022. ápr. 15. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az általad írt felhasználásra teljesen felesleges az elektromos rásegítés, hacsak nem vagy mozgássérült. De ha már mindenképp elektromos kell, ne iylen megbízhatatlan márka legyen.


[link]

2022. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad hogy hány éves vagy, de ilyen rövid napi távra szerintem teljesen felesleges elektromos bicikli.

30-50km-es túrázáshoz is elég egy normális kerékpár, ha normális tempóban kirándulgattok a családdal.

2022. ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges. Erre távra még a bringát is meggondolom.

Ha minden nap tekerni fogsz, akkor a 30-50 km-es túra sem lesz gond.

2022. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!