Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » AV szelepes biciklikerekét...

AV szelepes biciklikerekét fel tudom fújni hagyományos biciklipumpával?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:

az autószelepest benzinkúton tudod felfújni.


Hagyományos biciklipumpa alatt azt a vékony "csőrös"-t érted?

2022. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen azt :/
2022. máj. 19. 15:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Az sajnos nem jó hozzá.


Most van akcióban az aldiban ilyen állópumpa, ha nem egyszeri használatra kéne neked bicajpumpa, érdemes ilyet venni:


[link]

2022. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, de leheet kapni "átalakítót" a pumpához, filléres tétel. Arra nem emlékszem, hogy oda-vissza is működik-e, nekem egyik keréken sima, a másikon autószelep volt, ezért adott a szervizes ilyen pici átalakítót.
2022. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sőt, mától a lidl-ben is van hasonló:


[link]

2022. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kínai boltban vettem hasonlót 1600 ft-ért (csak kisebb, elfér a hátsó kosárban). Ahhoz is vannak "adapterek".
2022. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4: igen, a mostani pumpákhoz már adnak mindenféle adaptert... De ezekhez az oldschool pumpákhoz tuti nincs ilyesmi..


[link]

2022. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szelepre tekerhető átalakító a jó megoldás.
2022. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7: Ilyenem is volt, fél óra alatt alig sikerült életet lehelni a kerékbe, én viszont kileheltem a lelkem.:(

A mostani "kínaival" fújok ötöt és majd kidurran a kerék.:)

2022. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Meton ***** válasza:

Mindenfajta szelephez lehet kapni tömlőt. Az autó szelepessel nem árt vigyázni, mert ha túl nagy a nyomás, akkor nem zár le és szép lassan teljesen leereszt. A régi egyszerű szeleppel túl lehet fújni a gumit, de én az autó szelepet javaslom. Én minden gumira ilyet raktam, így nem kell a tömlőt cserélgetnem.

De érdemes venni egy kompresszort. Vannak kicsi hordozható kompresszorok, amit szivargyújtóra lehet dugni. Sokkal gyorsabb, mint kézzel pumpálni és van rajta nyomásmérő, hogy ne pumpáld túl a gumit. Én a kompresszorhoz vettem 220-as adaptert is, amin van szivargyújtó csatlakozó. Legalább 180A-s legyen, az már elviszi a kompresszort. Én már kézzel nem pumpálok, és jó a kocsihoz, biciklihez, talicskához, mindenhez.

2022. máj. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!