Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek a sram code...

Mi a véleményetek a sram code R fékről ?

Figyelt kérdés
Nem tudom mert valaki azt mondja hogy ez nagyon jó fék valaki meg azt hogy szar. Melyik az igazság?

2022. máj. 20. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Sram
Fék
Kerékpár
Mtb
Downhill
5 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Most figyelj (nem vagyok szakértő), de egy kellően beállított, jól működő V-fék jól fog. Egy kellően beállított, jól működő Sram fék jól fog. Nem tudom milyen szempontot kéne még nézni.

De szerintem a nagy különbség árban lehet

2022. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Későn írok,de ez van. Én is sok jót és annál is több rosszat hallottam róla. Más érzésre mint a shimano fékei de teszi a dolgát. Nekem shimano bl-mt501-eim vannak és nagyon szeretem őket. Nagyon erősek és az ujjamnak is kényelmes. Tehát nekem jóbban bejön ami most van,azt ajánlom hogy próbálj ki egyet és nézd meg neked hogy tetszik.
2022. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!