Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Suunto, garmin vagy polar? vé...

Suunto, garmin vagy polar? vélemények?

Figyelt kérdés

sportórát keresek, max 100e ft-ig, de inkább lejjebb:-)


-kerékpározás, futás, úszás

-beépített gps

-üzemidő gps-szel minél több legyen

-női

-kerek számlapos



2021. febr. 17. 11:04
 1/7 A kérdező kommentje:
esetleg coros?
2021. febr. 17. 11:28
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Fitbit charge nem jöhet szóba? Mondjuk mióta megvette a Google, annyira nem tetszik az appja, de ugyanúgy használható.
2021. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

polar 720/725x?!?-az volt nekem konzollal kerékpárra futáskor utcai viselet kézre(mint karóra) sportos zöld fekete vagány megbizható nem volt ingadozása

stcisk usb redporttal ment gépre adat teljesen jó!100e környéke újonnsn

de nem ezzel kezdtem az edzést:egy lidls komputerrel pulzusmérő!funkcióval Edzőbá ajánlotta mellkasi pulzus mérés 10éve 5000ért kiváló volt8Lidlnek vannak ilyen "fű alatti"egészen jó termékei néhanapján-érdemes figyelni!)

üdv jó edzést

2021. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem Garminom van, és nagyon elégedett vagyok vele, igaz hogy kockalapos, de természetesen van kerek számlapos is ami egy kicsit fejlettebb. Én nagyon ajánlom :)
2021. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
garminnal nem vagyok elégedett mi a fas.znak kell kupát helyeni a belépő képre mint valami gagyi kínai-játék gép(egyszerhasználatos...)és ha nem leszek bajnok újból akkor mi van?!?hol a kupa(-azt már leváltották....)
2021. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a kerek számlapos a gagyi kínai játék utóhatás-ne kelljen....inkább a Valóság(mégha rettegünk is tőle...)

;)))

2021. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fsms ***** válasza:
Garmin fenix 6 pro t használok, előtte suunto ambit 2, majd 3 volt. A garmint jobban szeretem a térkép miatt, turázásban jó. De több funkció is van ami jobb, csuklós is meri a pulzust, etc.
2021. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!