Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » El szeretném adni a kerékpárom...

Joell kérdése:

El szeretném adni a kerékpáromat…neten nem hirdetem.nem is szeretnem.hol van bicikli adas “-vetel pesten?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok aprohirdeto oldal van de 25. En megyek kulfoldre.addig hasznalni szeretnem.mondjuk 23.ig.bar nyilvan meg lehetne oldani de nem akarok vele foglalkozni,alkudozni se szeretnek felette.nem az en vilagom.
2022. jún. 9. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Igazából te el se szeretnéd adni, vagy valami álomvilágban élsz.
2022. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Marketplace a legjobb , az suttyókat alkudozó nyomikat rögtön letiltod , a normálisokkal egyezkedsz és egy messzibb helyen átadod .
2022. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Matketplace a legrosszabb, általában a 3-4. érdeklődő veszi meg, a legtöbb eltűnik és nem válaszol többet, hiába tűnik úgy hogy nagyon kell neki a cucc. Nekem ez a tapasztalatom.
2022. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# A legbiztonságosabb is , a nyomikat online követheted csekkolhatod ellenben a jofogas Testbike stb anonim oldalakon ahol bárki regisztrálhat .
2022. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!