Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizés gyerekkel, adnátok...

Biciklizés gyerekkel, adnátok tanácsokat, tippeket?

Figyelt kérdés

Mikortól tettétek biciklis gyerekülésbe a gyereketek és mentetek vele? Mire érdemes figyelni? Milyen ülést érdemes venni/mi a fontos a választásnál?


Nagyon szeretek bicózni, kisfiam 11 hónapos és szívem szerint már most mennék vele rövid távokat :) (már elkezdett járni is, szval elég stabil az ülése is és jól halad a mozgásfejlődésben)

Ilyen biciklihez csatolós plusz kiskocsira vagy mire nem tudunk beruházni, mert nem tudnánk tárolni.



2022. júl. 3. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen stabil üléstől már lehet vinni bicajozni. Én a fiamat kb 10-11 hónaposan vittem elsőnek, hátulra vettem ülést, de a legfontosabb, hogy bukósisak legyen rajta!
2022. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ülés is fontos és a sisak, stb.


De a csomagtartó amire felrakod az ülést az legyen jó stabil cucc. A vékony, spagetti méretű pálcákból összetákolt csomagtartók nagyon labilisek ha súly van rajtuk. Külön életet élnek a kerékpártól és emiatt nagyon kényelmetlen menni a bicajjal, mert csóválja a farát.

2022. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a legjobb ha nem a csomagtartóra szerelés az ülést, hanem a vázra! Jó van elnyeli a buckákat, S jobb élmény a gyereknek. :)
2022. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek ♡
2022. júl. 4. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!