Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Összegyógyult kónuszos középcs...

Összegyógyult kónuszos középcsapágy... Van valami ötletetek a szétszedésére?

Figyelt kérdés

A kontraanya lejött könnyen, de a kónusz a vázban meg sem moccan egyik irányban sem. WD40-et toltam neki, meg ütögettem, de meg sem moccan. A hajtás oldali sem mozdul. A hajtás oldaliból füvet húzgáltam ki csipesszel... a kerékpár 5 éve áll, mert a néni nem akar már vele menni. Most eladta és fel kéne kicsit újítani, de nem tudom szétszedni a csapágyat. Pedig muszály lenne, mert olyant lóg, mint ide Kiskunlacháza... ezzel így menni nem lehet.

Melegíteni nem akarom, mert ott mennek a bowdenek, vannak bowdentartók, műanyag sárvédő, stb. Nem akarom az egész kibtt biciklit miszklibe szedni!

Legalább érezzetek együtt! 😂



2022. júl. 29. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Együttérzés... én most fogom szétszedni a fékváltókaromat (is)


Amúgy jah, az ott szépen össze tud gyógyulni, meg minden. Kell hozzá lapátolnod a spenótot :D

2022. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na közben beért a WS úgy néz ki, mert nagy káromkodás és püfölés határása megindult. Úgy folyak kifelé a golyók mint a víz... kosár darabokban. Megáztattam belülröl is a fix csészét, talán az is megmozdul. Ha nem, akko' úgymarad.
2022. júl. 29. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Monoblokkot cserélj a golyóskónusz helyett, egyszer betekered , rá a hajtókart és örök élet ...
2022. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az örök élet azért túlzás, de azért monoblokkot tegyél bele, és jól zsírozd be mielőtt összerakod. A tengelyvégekre nem kell zsír, mert túlságosan felcsúszik a hajtókar.
2022. aug. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!