Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt vennétek...

Milyen kerékpárt vennétek mondjuk 100.000 Ft-ért? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Egy zsír újat, mondjuk egy 21 sebességes Csepel Landridert vagy használtan egy komolyabbat, mondjuk Trek 7.2 FX-et vagy valamilyen eredeti árán 250-et érő trekking kerékpárt?

A cél: napi használat, főleg aszfalton, napi 20-30 kilométer, települések között is, minden évszakban. De ne haljon meg, ha véletlenül földútra tévedek vele....



2022. aug. 12. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy itt egy merida 28as kerekekkel.

2022. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Kettler Alurad biciklim, igaz, nagyon öreg és csak 6 sebességes, de nem vagyok elájulva a minőségétől (bár ez inkább az előző gazdájának köszönhető)... Viszont nagyon könnyen tekerhető, fürge és gyors (kenterbe veri az acélvázas trekkingemet), városi használatra szinte tökéletes. De hosszabb útra inkább nem ezzel megyek..:(
2022. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy kettler, hanem ahogy írtam a felszereltsége, hogy mi van az egyes alkatrészeire írva.

A kettler alurad-most gyors keresés alapján nem egy jól felszerelt bringa.

2022. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!