Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire járható jelenleg az...

Mennyire járható jelenleg az erdészeti út Pilismarót és Szentendre között?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy felújítják a Visegrádi-hegység és a Pilis erdészeti útjait, így a kerékpáros forgalomban fennakadások lehetnek. Augusztus végén tervezek ott biciklizni, Pilismarótról Szentendrére mennék (az utat ismerem, tavaly mentem már ott), Dobogókőre nem mennék fel. Jelenleg engedélyezik az áthajtást ezen a szakaszon? Ha nem, akkor a Duna ezen oldalán milyen kerülőt ajánlanátok Budapest felé?

2022. aug. 20. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szentlászló felé?
2022. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak tipp (rég nem jártam arra):

Visegrád, Apátkúti völgy-Pilisszentlászló-Szentendre Skanzen.

Vagy végig a 11-es út, de azt én nem vállanám be, csak Leányfalutól (mert onnan már van bicikliút).:(

2022. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 hete voltam a Visegrád-Skanzen útvonalon (csak fordítva), amennyiben nem járható az út, akkor ezt fogom választani, Egomtól elmegyek Visegrádig a 11-esen és akkor ott a hegyen át haza.

Nem Szentlászló felé, legalábbis amikor az erdészeti utak elágaznak, akkor nem észak, hanem kelet felé folytatnám az utat és Dömörkapunál érném el Szentendrét. De Szentlászló is játszik, csak tudnom kéne, hogy meddig tudok haladni Pilismaróttól erdészeti úton, ha egyáltalán tudok.

2022. aug. 20. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
3. Próbáld felhívni a visegrádi erdészetet vagy a duna ipoly nemzeti parkot...
2022. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak ezt találtam.

[link]

2022. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Ezek szerintvott útzár van . Ha errexgondolt a kerdező, a kiralykúti nyeregre
2022. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!